Planner NEONAIL 2021 (5903657829558)

od 0,00 PLN

Planner NEONAIL 2021

Planner na 2021 rok – kalendarz, który pomoże Ci się zorganizować!

Stylowy, inspirujący i bardzo ergonomiczny – oto limitowany kalendarz na 2021 rok od NEONAIL! Dlaczego warto go posiadać? Ponieważ z jego pomocą już nigdy o niczym nie zapomnisz – starczy, że zapiszesz w nim wszystkie ważne wydarzenia, plany i daty. Sumiennie wypełniany kalendarz od NEONAIL pomoże Ci nie tylko zapanować nad obowiązkami,na dodatek tak pokierować swym dniem, aby znaleźć czas na relaks i przygotowanie nowej kreacji paznokci! Nie da się jeszcze ukryć, iż planner na 2021 rok jest po prostu piękny! Połączenie dziewczęcego, pudrowego różu i złotych elementów powoduje, iż trudno oderwać od niego wzrok.

Limitowany kalendarz od NEONAIL – zaplanuj swój 2021 rok!

Mówi się, że planowanie jest podstawą sukcesu – dzisiaj możesz zanotować w kalendarzu od NEONAIL wszystko, czego Ci trzeba! wynajdziesz w nim w głównej mierze praktyczny rozkład roczny, miesięczny i tygodniowy,również miejsce, gdzie zaplanujesz cele, które chcesz osiągnąć w 2021 roku! ponadto sztywna okładka, a także solidna spirala sprawią, iż nie musisz się martwić o jego zniszczenie – śmiało zapakuj planner do torebki,zawsze posiadać go przy sobie!

Rozpocznij 2021 rok z nową energią, a także eleganckim kalendarzem – zaplanuj go tak, żeby osiągnąć zamierzone cele i zawsze mieć spektakularnie tworzony manicure!

Format: B5 (17x24,5cm bez spirali)
Układ: 7 dni na dwóch stronach
Okładka: twarda
konstrukcja: spirala
Kolor: różowy o matowym wykończeniu
Zdobienia: lśniące, złote części