Kardio-Test KTA-168

od 0,00 PLN

Funkcja czasu i daty: tak • Pomiar pulsu: tak

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo precyzyjny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to w całości zautomatyzowany aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i wyśmienicie pasuje do realizowania powszednich pomiarów. Spory wyświetlacz upraszcza odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z indywidualnym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

w dodatku zastosowana pamięć zezwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest wyjątkowo wygodne dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest śladowy i nieskomplikowany do przenoszenia co powoduje,świetnie nadaje się do stosowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami realizowanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z wykorzystaniem tradycyjnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w stosownej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest broniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA całkowicie samoczynny, prosty pomiar na nadgarstku przy pomocy jednego przycisku prędki i niezwykle precyzyjny pomiar lokalizuje objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny wyświetlacz cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania średniej z wyników ostatnich 3 pomiarów technologia Fuzzy Logic gwarantująca najdokładniejszy pomiar.

Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny staranność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat samoczynnie wyłącza się po 1 minucie stworzony zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I towarÓW BIOBÓJCZYCH, co zagwarantuje wysoką skrupulatność ich wskazań.