ORO-168 (5907222589199)

od 73,00 PLN

Miejsce pomiaru: nadgarstek

 OROMED DBAJ O ZDROWIE! bardzo skrupulatny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z funkcją wykrywania objawów arytmii serca i z trzema niezależnymi kanałami pamięci ORO-168 + ETUI + BATERIE ORO-MED ORO-168 jest to w pełni samoczynny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i idealnie pasuje do realizowania powszednich pomiarów. Obfity ekran ułatwia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Najważniejsze atuty urządzenia: automatyczny, pomiar na nadgarstku Funkcja rozpoznawania arytmii serca (IHB) duży wyświetlacz cyfrowy artykuł testowany klinicznie technika Fuzzy Logic precyzyjność: +/- 3 mmHg Zakres pomiarowy ciśnienia: 20 - 280 mmHg Zakres pomiarowy tętna: 40 - 199 uderzeń/minutę Wskaźnik klasyfikacji wyniku pomiaru ciśnienia wg.

WHO Trzy jednostkowe obszary pamięci (dla trzech osób) Zapamiętuje 3 x 40 ostatnich wyników Funkcja daty i godziny Zasilanie: 2 baterie AAA 1,5V Oszczędność baterii - funkcja wyłączania się po 1 minucie 1 - nieskomplikowany pomiar - za pomocą jednego przycisku 2 - Wykrywanie Arytmi i - Wykrywanie objawów arytmii serca 3 - Wykrywanie Nadciśnienia - klasyfikacja poziomu ciśnienia krwi wg.

Światową Organizacji Zdrowia 1 - DO POMIARÓW W PODRÓŻY 2 - DO POMIARÓW W DOMU 3 - DO POMIARÓW W GABINECIE LEKARSKIM Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I produktÓW BIOBÓJCZYCH.

OROMED ORO-168 jest to w pełni automatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek. Aparat jest prosty w użyciu i wspaniale nadaje się do realizowania codziennych pomiarów.

duży ekran usprawnia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego i tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

w dodatku zastosowana pamięć pozwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest bardzo wygodne dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy ORO-168 jest minimalny i prosty do przenoszenia co sprawia,idealnie nadaje się do stosowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia wykonywane tym aparatem są równorzędne z pomiarami realizowanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z użyciem tradycyjnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w trafnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz ORO-168 jest chroniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. Informacje techniczne: w całości samoczynny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku szybki i szczególnie skrupulatny pomiar namierza objawy arytmii serca (IHB) wsk...