Zebra Terminal mobilny motorola/ tc55

od 0,00 PLN

Terminal mobilny TC55 – Symbol, Motorola, Zebra

Jednym z pierwszych maszyn dotykowych przeznaczonych dla przemysłu i wyposażonych w system Android był Symbol TC55. Model ten oferował nad wyraz dobre cechy pracy i był rewolucją w zakresie maszyn mobilnych, które umożliwiały odczyt kodów kreskowych. Dzięki czemu, choćby po zmianie właściciela marki Symbol, urządzenie pozostało w produkcji. W kolejnych latach produkcją zajmowała się Motorola, a w chwili obecnej Zebra.

Terminal kodów kreskowych Zebra TC55 to przykład znakomitego kompromisu pomiędzy urządzeniem konsumenckim, a sprzętem przemysłowym. Urządzenie obfity i barwny ekran dotykowy (4.3”, rozdzielczość 480 x 800 pixeli), który można obsługiwać palcem albo rysikiem choćby wtedy, gdy użytkownik ma założoną rękawicę.

Wytrzymały i lekki terminal mobilny Zebra TC55

Model Zebra TC55 waży zaledwie 220 gramów, czyli tyle, co przeciętny smartfon. Dzięki niskiej wadze i kompaktowym rozmiarom, komfortowo trzyma się go w rąk. Użytkownik nie odczuwa drętwienia ręki nawet wtedy, gdy korzysta z terminala bezustannie przez kilka godzin.

obudowa jest wyjątkowo niepodatna na niekorzystne warunki, dlatego Zebra TC55 nadzwyczajnie sprawdza się w trakcie pracy w skomplikowanym środowisku przemysłowym. Urządzenie ma normę szczelności IP67, dlatego jego wnętrze jest perfekcyjnie bronione poprzez działaniem wody i zanieczyszczeń. Z kolei wyświetlacz został wytwarzany z mocnego szkła Gorilla, które jest niepodatne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Terminal mobilny do zastosowań biznesowych

Zebra TC55 to model zaopatrzony w moduł sieciowy 3G i system operacyjny Android 4.1.2 albo Android 4.4.3 (przystępne różnorodne konfiguracje). Posiada aparat o rozdzielczości 8 Mpx, co umożliwia robienie zdjęć koniecznych np. Do dokumentowania przesyłek. Terminal Zebra TC55 cenią zwłaszcza pracownicy przenośni, którzy są odpowiedzialni za usługi serwisowe, dostawę towarów i obsługę klienta w terenie. Z tego względu Zebra TC55 nieprzeciętnie sprawdza się w branżach logistycznych.

Połączenia sieciowe w Zebra TC55

Terminal mobilny Zebra TC55 wyposażony jest w prędkie sieci komórkowe, takie jak: 3G, HSPA +, 802.11 a/b/g/n oraz moduły sieci bezprzewodowych Wi-Fi, a także Bluetooth 4.0, dzięki którym użytkownik ma dostęp do danych z niemal każdego miejsca, w jakim się znajduje. Zebra TC55 pojemnościowy ekran dotykowy WVGA, który zezwala na szybką pracę przy użyciu palca albo rysika. Wyświetlacz cechuje jasność 700, co sprawia, że widoczność jest bardzo dobra, niezależnie od pory dnia czy warunków pogodowych. Dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz i pamięć RAM 1GB gwarantują płynność procesów i szybkość działania urządzenia.

Terminal przenośny a odczyt kodów kreskowych

Urządzenie TC55 oferuje obszerne możliwości w zakresie odczytu kodów kreskowych. Przystępne są rozmaite konfiguracje - terminal może być wyposażony w czytnik kodów kreskowych 1D, imager albo 2D imager. Na odczyt kodów kreskowych 2D i dokumentów pozwala m.in. 8-megapikselowy aparat albo silnik skanujący SE4710, zaś Moduł NFC - na odczytywanie informacji np. Z sprzętów. Realne jest także przechwytywanie dźwięków wraz z redukcją szumów.