Resto quality Ekspres kolbowy elektra – belle epoque q1 | 3-grupowy

od 75138,24 PLN

Ekspres kolbowy Elektra – Belle epoque Q1 | 3-grupowy, W ekspresach do kawy z linii BELLE EPOUQE wykorzystano najnowsze technologie. Urządzenie wykonane jest z mosiądzu, miedzi lub chromu. Taka budowa powoduje, iż ekspres jest trwały i elegancko wygląda.

w dodatku wzrok przyciąga stylizacja na czarujący fason retro. Solidne wsporniki ramy zabezpieczają przed przekręcaniem się maszyny podczas przygotowywania pysznych napojów. Pięć stabilnych przycisków prosty dobór ilości kawy do każdego napoju.

W urządzeniu umieszczono niepokaźne okienko, aby móc bezproblemowo śledzić liczba wody w zbiorniku. Opis: profesjonalny ekspres do kawy w wersji 1-,2- lub 3-grupowej, najnowsza technologia zaparzania kawy, pokrywa wytwarzana z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają stabilizacje i wytrzymałość, potężny panel z klawiaturą membranową do wyboru dozowania kawy, kran parowy / wodny z pokrętłem obrotowym (wymiennym z dźwignią obrotową) i przegrodą ze stali nierdzewnej, zastrzeżony podwójny schowek na filiżanki, zintegrowany silnik i pompa wirująca (1-grupowy), manometr ciśnienia pompy i kotła zintegrowany w jednym narzędziu, dwu-wskaźnikowy dokładny manometr ciśnienia pompy i bojlera, programowalny tryb nocny: zmniejszenie zużycia energii, elektroniczna regulacja temperatury wody w kotle, precyzyjna regulacja temperatury parzenia (+/- 1 ° c), opatentowany mocniejszy bojer o obszerniejszej pojemności, jedna dysza do pary, a także jedna dysza do wrzątku, możliwość produkowania pokaźniejszej ilości pary, wyprodukowany z miedzi/mosiądzu, może być chromowany, parametry techniczne: wymiary zewnętrzne [mm]: śr.

680, wys. 950+200, objętość bojlera [l]: 12,5, moc [kW]: 5,2, zasilanie [V]: 230/400, waga [kg]: 72, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Belle Epoque?: jest to wysokiej jakości ekspres włoskiej producenta Premium, gwarancja najwyższej jakości i powtarzalności kaw, wyekwipowany w cicho pracującą pompę, ekspres charakteryzuje się oryginalnym i wysmakowanym wyglądem, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski