one-handed gamepad | bezprzewodowy kontroler do gier pad do telefonu bluetooth - gamepad marki Baseus

od 0,00 PLN

Platforma: Xbox One • Łączność: bezprzewodowy • Kolor: niebieski, czarny

Gra na konsoli wymaga dynamizmu i zręczności. Teraz możesz prowadzić ją jedną ręką z pomocą pada Baseus GAMO Mobile Game One-Handed Gamepad. To nakładka, którą z powodzeniem obsłużysz bez pomocy drugiej rąk. Rozmieszczenie klawiszy, funkcjonalna budowa, kompaktowy wymiar i znikoma waga — to wszystko powoduje, że trzymanie urządzenia jest wygodne i prosty dostęp do każdego przycisku.

Specyfikacja:

  • marka: Baseus
  • Materiał: PC + silikon
  • rozmiar: 84,7x58,2x26,1mm
  • Waga: 57 gramów
  • objętość baterii: 340mAh/3,7V
  • Wejście: 5V/500mAh
  • Prąd znamionowy: 35mA
  • Nazwa sieci bezprzewodowej: dla iP: GA05-IOS, dla Android: GA05-And

Dla początkujących i innowacyjnych

Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę z gamingiem, czy jesteś już bardziej nowoczesnym graczem. Nakładka będzie Twoim asystentem w trakcie gry i zapewni Ci nadzwyczajną kontrolę nad jej przebiegiem. Możesz sam zaprogramować klawisze,rozszerzyć funkcjonalność pada. Podłączony z jednej strony nie zasłania widoczności na ekranie. Z drugiej będziesz prowadzić rozgrywkę, klikając standardowo w wyświetlacz smartfona. Pozwoli Ci to na prędkie reakcje — wstawanie, unikanie i zmiany pozycji w sposób dynamiczny.

Klawisze

Przemyślany rozkład klawiszy zezwala na obsługę jedną ręką. Dosięgniesz komfortowo każdego z siedmiu przycisku, bez zmieniania ustawienia dłoni. Zaprogramuj je zgodnie ze swymi osobistymi preferencjami, tak, by obsługa była bardziej płynna i intuicyjna. Ponadto producent zaopatrzył pad w pięciowymiarowy joystick. Liniowa zmiana stopni w zakresie od 0 do 255 zezwala na jeszcze staranniejsze przemieszczanie się po planszy. Uniki, podskoki, bieganie, przyspieszanie, zwalnianie, strzelanie i celowanie we wroga — to wszystko dzieje się w ułamkach sekund!

Brak opóźnień

Nakładka w sposób bezprzewodowy łączy się z urządzeniem. Dzięki zastosowaniu technologii bluetooth 4.0 zapewnia prędkie przesyłanie sygnału i natychmiastową reakcję na wydawane polecenia. W komunikacji nie ma opóźnień, co umożliwia strategiczne i bardzo skrupulatne przeprowadzanie rozgrywki.

wyjątkowe doznania

Kontroler Baseus wygląda nad wyraz designersko. Jest wąski, kompaktowy i lekki, kompatybilny z progresywnymi smartfonami. Taka konstrukcja sprawia, iż dłoń nie męczy się nawet w czasie długiej i intensywnej rozgrywki. To zasługa znikomego wymiaru o ergonomicznej konstrukcji i wagi wynoszącej mniej aniżeli 57 gramów (co odpowiada masie dwóch przeciętnych etui na telefon).

Wokół rockera umieszczone jest podświetlenie LED w energetyzującym kolorze pomarańczowym. Pulsujące światło pobudza zmysły i sprawia, że rozgrywka jest bardziej żywiołowa i utrzymuje wysokie tempo.

Wytrzymała bateria

W tym padzie marka zastosował konkretną baterię litową o pojemności 340 mAh. Oznacza to, iż po pełnym naładowaniu może pracować stale choćby poprzez 12 godzin!

Kompatybilność

Ten gadżet jest kompatybilny z urządzeniami, które pracują na systemie Android (połączenie za pośrednictwem aplikacji) i iP (Udian APP Keys).

Pod względem rozmiaru, gadżet Baseus pasuje do wielu modnych aktualnie na rynku modeli telefonów. To realne dzięki funkcji zwiększania, która pozwala powiększyć jego szerokość w zakresie 73 do 86mm. Naciśnij i płynnym ruchem przypasuj nakładkę do obudowy, żeby zamocować ją konkretnie, bez ryzyka wypadnięcia urządzenia podczas gry.