Baseus sw motion sensing | gamepad kontroler bezprzewodowy bluetooth do nintendo switch (6953156216686)

od 0,00 PLN

Łączność: bezprzewodowy • Kolor: niebieski, czarny

Dla jeszcze lepszych doznań w trakcie gry na Nintendo Switch zaopatrz się w krystaliczny wibrujący gamepad marki Baseus. Krystaliczna pokrywa pozwala podziwiać całą misterną konstrukcję pada, poprzez co cały gadżet wygląda wyjątkowo designersko. To towar, który nie tylko udoskonala odbiór wizualny, ale też polepsza jakość rozgrywki. To zasługa śladowej wagi, obfitej mocy i poręcznie rozlokowanych przycisków.

Specyfikacja:

  • marka: Baseus
  • Materiał: PC
  • objętość baterii: 500 mAh / 3,7 V
  • Wejście: rodzaj-C, 5V 550mAh
  • rozmiar: 156,2 mm x 101 mm x 64,8 mm
  • Waga: 207,5g

Poziom wibracji

W zależności od swych preferencji możesz ustawić intensywność wibracji na jednym z trzech poziomów albo w całości je wyłączyć. W trakcie rozgrywki pad może wibrować z całkowitą mocą, ale też ograniczyć ją do 75% czy 30%.

Somatosensoryka

Dla bardziej instynktownej gry, ten towar posiada sześcioosiowy żyroskop z starannym algorytmem śledzenia ruchu. To nieocenione wsparcie dla gracza, któremu zależy na prędkim obieraniu celów, skręcaniu, bieganiu oraz utrzymywaniu wysokiego poziomu rozgrywki na polu bitwy. Ani na chwilę nie stracisz czujności ani kontroli nad jej przebiegiem.

Przemyślana budowa

Pad został zbudowany w taki sposób, abyś mógł obsługiwać go wygodnie i instynktownie. Wygodna konstrukcja powoduje,nadzwyczajnie leży w dłoniach, nie wyślizguje się i nie wypada. Główne przyciski rozlokowane są symetrycznie, dzięki czemu włączanie ich następuje niemal samoczynnie. Odległość między najważniejszymi wynosi 1,2mm, a siła nacisku to 100 g.

Gadżet zostałwyposażony w przycisk turbo, który zwiększa prędkość poszczególnych operacji umożliwiając Ci przyjąć jeszcze lepszą pozycję i zareagować szybciej, a także bardziej skrupulatnie. Możliwość zastosowania kompilacji przycisków pozwala Ci uwolnić ręce.

potężne i wytrzymałe przyciski na padzie są w stanie wytrzymać nawet milion naciśnięć.

Obsługa bezprzewodowa

Chcesz swobody w trakcie grania? Połącz się ze smartfonem, tabletem albo innym nośnikiem, korzystając z bluetooth. Maksymalny dystans od pada powinien wynieść maksymalnie 10 metrów. Gwarantuje to stabilność połączenia oraz brak opóźnień w przesyłaniu sygnału.

Kontroluj poziom naładowania

Nie daj się zaskoczyć ani powstrzymać rozładowanej baterii, która przerwie pasjonującą rozgrywkę. Ukryta pod transparentną obudową dioda LED oznajmia konieczność ładowania. Gdy bateria będzie pełna (550mAh) wówczas lampka zgaśnie. Migająca wolno oznacza wyładowanie. Gadżet jest zaopatrzony w modny aktualnie port typu-C.

Na szczęście samo ładowanie urządzenia trwa tylko 2 godziny i po tym czasie możesz radować się bez przeszkód nawet 8 godzinami gry!