Parownica do ubrań (steamer) access steam care dt9100 marki Tefal

od 349,00 PLN

znakomity wygląd tkwi w szczegółach Parownica ręczna Tefal Access Steam Care idealnie eliminuje zagniecenia, dzięki wyrzucie pary o wyjątkowej mocy 30 g/min. Dodatkowo, aluminiowa podgrzewana płyta parownicy zapewnia rewelacyjne efekty wygładzenia ciuchów, a ultra krótki czas nagrzewania momentalne przygotowanie urządzenia do używania.

Bezpieczna dla wszelkich tkanin, choćby tych najdelikatniejszych, a dołączony zaczep na drzwi ułatwia wykorzystywanie tego rozwiązania. Wygoda użytkowania, także w pionie Zaczep na drzwi Wygładzanie ubrań przy pomocy pary, bez zastosowania deski do prasowania.

Wszystko to dla maksymalnej wygody i najlepszych efektów. Likwidowanie najtrudniejszych zagnieceń Ultra wydajna para Stały wyrzut pary o mocy 30 g/min zagwarantuje znakomite rezultaty, wygładzając nawet najtrudniejsze do usunięcia zagniecenia grubych lub trudnych do wygładzenia tkanin.

Twoje ubrania gotowe w mgnieniu oka Zero wilgoci Nowa technologia podrzewanej płyty gwarantuje eliminację wilgoci z odświeżanych ciuchów, więc nadają się one do natychmiastowego założenia. Rewelacyjny do każdego rodzaju tkanin dobrana do wszystkich rodzajów tkanin Bezpieczne zastosowanie bez względu na wariant dzianin - nawet tych najdelikatniejszych, jak np.

jedwab. Nieprzeciętna do poprawek na ostatnią chwilę. Zawsze gotowa Ekspresowe tempo nagrzewania Twoja parownica jest gotowa do wykorzystania w ciągu 40 sekund od włączenia – nie marnujesz czasu, a prasowanie odbywa się w ekspresowo.

Perfekcja i bezpieczeństwo Trzy możliwości ustawień Regulacja mocy pary zapewnia bezpieczne zastosowanie bez względu na wariant ciuchów, jak na dodatek gwarantuje wyśmienite rezultaty za każdym razem. Łatwość używania dopełniające funkcje Przydatne funkcje i dodatki sprawiają, że codzienne przygotowanie ciuchów jest łatwiejsze.

Urządzenie zaopatrzono w długi przewód (3 m), przycisk blokujący, który wyzwala stały dopływ pary, łatwy dostęp do przycisku On/Off z lampką kontrolną, a także wyjmowany zbiornik na wodę. Wszechstronność wykorzystania 3 uzupełniające akcesoria Do urządzenia dołączony jest zestaw trzech ergonomicznych akcesoriów: szczotka do dzianin dedykowana do grubszych materiałów, głowica parowa do finezyjnych i zaczep na drzwi umożliwiający komfortowe wygładzanie dzianin w każdym miejscu.

Odświeżanie i oczyszczanie Działanie antybakteryjne Rozprowadzanie pary we włóknach zabija do 99,9% zarazków i bakterii, odświeża ubrania i likwiduje z nich nieprzyjemne aromaty zezwalając radować się ich nieszablonową czystością....