FLIGHT SIMULATOR – XPLANE 11 to najnowsza odsłona jednego z najbardziej nowoczesnych i realistycznych symulatorów lotniczych. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Leminar Research, a wydawcą jest Aerosoft.

atrybuty gry: pokaźna GAMA SAMOLOTÓW: Gracze będą mogli zasiąść za sterami wielu różnorodnych maszyn, od niewielkich awionetek, przez helikoptery, po duże samoloty pasażerskie. SZEREG ZMIAN: Usprawniona awionika, w pełni poręczne kokpity 3D, świeże budynki i drogi, przemodelowany interfejs użytkownika.

DBAŁOŚĆ O szczegóły: Wszystkie obecne w grze modele samolotów pozostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach, od składników wizualnych po dane techniczne. BOGATA OPRAWA: Ciągle rozwijany silnik graficzny czyniąc wykorzystanek z mocy współczesnych kart graficznych powoduje, że gra ukazuje się nader okazale.

warstwa audio także stoi na bardzo wysokim poziomie i dźwięki samego samolotu, jak i otoczenia pozostały wspaniale oddane. Uzupełniające NARZĘDZIA: Grze towarzyszą edytory, które umożliwiają modyfikację map, a także tworzenie własnych samolotów....