Minecraft (Xbox One)

od 79,99 PLN

oszczędzasz do 62%
Gatunek: akcja • PEGI (wiek gracza): 7+ • Tryb multiplayer: tak • Wersja językowa: angielska

Twórz wszystko, na co pozwala Ci wyobraźnia. Przemierzaj solidne góry i pełne życia oceany nieskończonych światów rozbudowywanych jeszcze bardziej za pomocą gratisowych aktualizacji, niesamowitych map tworzonych poprzez społeczność, serwerów, ekscytujących miniger i nie tylko! Przeżyj przygodę ze znajomymi na konsoli, urządzeniu przenośnym czy z systemem Windows 10 albo dziel się nią w domu w trybie wieloosobowym na współdzielonym ekranie. Ta kolekcja posiada podstawową grę Minecraft, 1000 monet Minecoins, pakiet startowy DLC, a także pakiet DLC od twórców.

Buduj. Graj. Zwiedzaj.
Minecraft to gra polegająca na budowaniu z klocków i poszukiwaniu przygód. Wybuduj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz.

Eksploruj z przyjaciółmi
Graj wraz z przyjaciółmi1 na telefonie, Windows 10 albo konsoli* albo podziel się przygodą z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym na jednym ekranie oraz online.

Buduj online z przyjaciółmi dzięki Xbox Live Gold
Granie na Xbox One jest lepsze z kontem Xbox Live Gold. Dołącz do największej społeczności graczy w najbardziej innowacyjnej sieci rozgrywki wieloosobowej. Odbieraj 2 do 4 gratisowych gier co miesiąc i uzyskaj do 5075% rabatu w cyfrowym sklepie na Xbox One.3

*Możliwość gry na najróżniejszych platformach dotyczy komputerów PC z systemem Windows 10, maszyn przenośnych wykorzystujących system Android, telefonów i tabletów z systemem iOS, konsoli Xbox One i platform VR. Wkrótce także na Apple TV i Nintendo Switch; należy zakupić wersję gry odpowiednią dla danej platformy.

Gra online w trybie wieloosobowym na Xbox One wymaga konta Xbox Live Gold (sprzedawanego oddzielnie).
Oferta darmowych gier: tylko dla posiadaczy płatnych kont Gold. Oferta obejmuje gry na Xbox One i zgodne z poprzednimi wersjami gry na Xbox 360; http://www.xbox.com/backcompat. Aktywuj konto Gold wymagane do grania w wybrane bezpłatne gry. Obowiązują ograniczenia. Zaoszczędzoną kwotę podano na podstawie ceny detalicznej gry. Wymogi i dostępne funkcje różnią się w zależności od konsoli; wymagane pobranie plików.


DLC w zestawie
Minecraft Master Collection zawiera: Podstawową wersję gry Minecraft 1000 monet Minecoins. Wydaj je na dostępnym w grze rynku na mapy, skórki, zestawy tekstur i nie tylko! komplet startowy: miks mity greckie, komplet tekstur plastikowych, pakiet skórek 1 i komplet skórek złoczyńców zestaw twórców: miks Sen Poszukiwacza Przygód i Zimowy Festiwal Minigier autorstwa Noxcrew, Śladami Korsarzy autorstwa Imagiverse, pakiet tekstur PureBDcraft autorstwa BDcraft, pastelowy komplet skórek autorstwa Eneija oraz Dzikość Sawanny autorstwa PixelHeads