"Tajniki paznokci" – Ewa Grzelakowska-Kostoglu (9788394871208)

od 63,99 PLN

ISBN: 9788394871208 • Oprawa: twarda • Autor: Ewa Grzelakowska-Kostoglu • Wydawnictwo: Altenberg • Ilość stron: 285 • Rok wydania: 2017

PRAWIE 300 STRON, KTÓRE ODMIENIĄ TWOJE PAZNOKCIE!

Witaj w świecie zdrowych, solidnych i ładnych paznokci! Włożyłam całe serce w to, aby udowodnić, iż każdy może prosto i przyjemnie zamienić swój dom w profesjonalny salon pielęgnacji i kreacji paznokci!

Chciałam, by „Tajniki paznokci" były pełnym kompendium na temat paznokci, dotyczącym równocześnie ich pielęgnacji, jak i zdobień.
Zawarłam tu najważniejsze informacje, będące esencją mojej wiedzy teoretycznej i trików szlifowanych (dosłownie!) poprzez niemało lat!

BO TWOJE PAZURKI NA TO ZASŁUGUJĄ!

W „Tajnikach paznokci" omówiłam również w przystępny sposób trudne zagadnienia z zakresu anatomii i fizjologii. Uważam, że ich znajomość jest niezwykle ważna, niezależnie od tego, czy zajmujesz się paznokciami zawodowo, czy tylko w domowym zaciszu. Wiem, że znając podstawy, dużo szybciej i łatwiej opanujesz zasady pielęgnacji, rozwiążesz problemy (np. Z narastającymi skórkami lub nierówną płytką) i przyswoisz nawet najbardziej progresywne techniki zdobienia paznokci.

TWÓRZ BEZ OGRANICZEŃ!

Przy wyborze zdobień, jakie chciałabym ci przedstawić, kierowałam się tym, aby narzędzia potrzebne do ich wykonania były dostępne za niewysoką cenę w każdej drogerii. Dla ułatwienia każdy wzór oznaczyłam poziomem trudności. Niech wszystkie zaprezentowane tutaj pomysły staną się inspiracją do twoich własnych eksperymentów. Ilość dostępnych na rynku produktów daje nieograniczone możliwości malowania, stylizowania i zmieniania kształtu! Nie ograniczaj się!

CZYTAJ! DZIAŁAJ! DZIEL SIĘ!

Nic nie sprawi mi obszerniejszej radości aniżeli opanowanie poprzez ciebie wiedzy, twoje zadbane na co dzień dłonie i dzieła, które stworzysz dzięki „Tajnikom paznokci". Z dumą dziel się radością tworzenia i pokaż ją światu, używając hashtagu #tajnikiRLM.