Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Maksymalna prędkość: 25km/h Zasięg: 45 km Łączność: Bluetooth 4.1 BLE Moc maksymalna: 600 W Wielofunkcyjna deska rozdzielcza E-ABS + hamulec tarczowy Opony pneumatyczne: 8,5" Klasa ochrony: IP54 Odświeżona hulajnoga MiJia to usprawniona kompozycja, w której każdy szczegół dodaje wygody i ergonomii użytkowania.

potężniejsza, składana budowa, dłuższa kierownica i pneumatyczne opony. Trzy tryby szybkości, nietrudne przełączanie. W trakcie dojazdów do pracy naciśnij S, aby jak najszybciej otrzymać się na miejsce.

w trakcie relaksującej jazdy po parku wypróbuj tryb D, a na zatłoczonych bulwarach wypróbuj możliwości trybu pieszego,dostosować tempo do otoczenia. Wybieranie trybu odbywa się przez dwukrotne, prędkie naciśnięcie przycisku zasilania.

Wpasuj się do otaczającego Cię świata. Olbrzymia, super bezpieczna bateria litowa. Pozwala pokonać do 45km na jednym ładowaniu. Litowa bateria o obszerności 474 Wh to nowy rozmiar trwałości z całym wachlarzem zabezpieczeń.

Hulajnoga błyskawicznie osiąga maksymalną prędkość 25 km/h, a na pełnym naładowaniu pozwala pokonać trasę aż do 45 kilometrów! Nowa generacja systemu odzyskiwania energii. Mi Electric Scooter Pro 2 inteligentnie konwertuje energię kinetyczną na elektryczną, dodatkowo polepszając żywotność baterii.

System odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) został w pełni zmodernizowany, dzięki czemu wydajność konwersji jest wyraźnie wydajniejsza. KERS pozwala odzyskać energię kinetyczną w trakcie każdego hamowania oraz zjazdów ze wzniesień bez dopełniającego przyspieszania i przekształca ją w poręczną energię elektryczną, wszystko dla zwiększonego zasięgu.

efektywność odzyskiwania energii można regulować przy pomocy komfortowej aplikacji Mi Home. Wielofunkcyjna deska rozdzielcza Wyświetlanie 8 rodzajów danych w czasie rzeczywistym: szybkość, tryb jazdy, moc, status blokady i inne informacje o jeździe przystępne na pierwszy rzut oka.

Czuły gaz Umiarkowany opór przepustnicy ręcznej i prędkie sprzężenie zwrotne usprawniają kontrolę prędkości i zapewniają płynniejsze przyspieszenie. Jeden przycisk, bogactwo funkcji instynktowne sterowanie, jeden przycisk - niemało funkcji: przycisk nie tylko włącza i wyłącza zasilanie, można go także używać do przełączania trybów prędkości oraz włączania i wyłączania reflektorów.

wygodny, zwiększony uchwyt Kierownica jest wytwarzana z materiału TPR, aby zapewnić jak najwygodniejszy uchwyt, który znacznie udoskonala wrażenia z jazdy. Złóż ją w 3 sekundy Złożenie hulajnogi zajmuje tylko 3 sekundy.

Po złożeniu pojazd jest kompaktowy i zajmuje istotnie mniej miejsca, zawiera się w bagażniku. Korpus wytwarzany jest z lekkiego stopu aluminium o niskiej gęstości i stopniu wytrzymałości poziomu lotniczego i może udźwignąć masę do 100 kg.

Dzięki wadze netto 14,2 kg można go ł...