Poznajsmaki.pl Kalendarz adwentowy z herbatą richmont 2019

od 199,00 PLN

Kalendarz Adwentowy z herbatami RichmontⓇ

Grudzień większości z nas kojarzy się tylko ze świętami Bożego Narodzenia. Cały rok czekamy na ten wyjątkowy czas, żeby wolne chwile spędzić w gronie najbliższych. Genialnym dodatkiem urozmaicenia tego wymogi Adwentu, jest prezentowany w ofercie naszego sklepu internetowego poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z herbatą Richmont® na rok 2019. Dzięki czemu już kilka tygodni przed świętami mogą Państwo częstować niezwykłymi smakami rodzinę i znajomych. Jest to dodatkowo efektowny prezent dla kogoś bliskiego. Gorąca herbata o gustownym smaku stanie się codzienną przyjemnością, która wzbogaci tę magiczną końcówkę roku i przywita święta bogactwem woni i zapachów.

Aromatyczne święta Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym

W skład prezentowanego kalendarza adwentowego wchodzą 24 saszetki unikatowej herbaty Richmont®. Olśniewają one swoim wytwornym smakiem i wyjątkowo szeroką gamą smaków do wyboru. Dzięki bogactwu jej rodzajów herbata Richmont® to nadzwyczajna propozycja dla osób pragnących poznawać świeże smaki i aromaty. Są to saszetki herbat czarnych, owocowych, zielonych, białych, czerwonych, a także mieszanki ziołowe. Każdy miłośnik herbaty odnajdzie tutaj smak doskonale pasujący do jego gustu i preferencji. Naturalny aromat wypełni wyjątkową atmosferę każdego dnia, aż do Wigilii. Dobór naszego unikalnego kalendarza adwentowego z herbatami to podarowanie sobie i swoim bliskim grudniowej podróży przez smaki i zapachy z rozmaitych zakątków świata!


rozmiary towaru: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 118g +/-10%

W kalendarzu są 24 saszetki herbat - po jednej każdego smaku.

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.