Poznajsmaki Prezent na walentynki - zestaw konesera z herbatą richmont

od 199,00 PLN

podarek na walentynki - komplet konesera z herbatami RichmontⓇ

wspaniałym prezentem z okazji Walentynek jest prezentowany w ofercie naszego sklepu internetowego poznajsmaki.pl komplet konesera z herbatą Richmont®. Dzięki naszej unikatowej propozycji twoja ukochana osoba będzie mogła częstować się niezwykłymi smakami pamiętając o twoich uczuciach. Jest to jeszcze błyskotliwy prezent dla kogoś bliskiego. Gorąca herbata o stylowym smaku stanie się codzienną przyjemnością, która wzbogaci tę magiczną końcówkę roku i przywita święta bogactwem woni i zapachów.

Aromatyczne święta Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym

W skład prezentowanego zestawu wchodzą 24 saszetki wyjątkowej herbaty Richmont®. Zniewalają one swym wytwornym smakiem i bardzo szeroką gamą smaków do wyboru. Dzięki bogactwu jej rodzajów herbata Richmont® to idealna propozycja dla osób pragnących poznawać świeże smaki i aromaty. Są to saszetki herbat czarnych, owocowych, zielonych, białych, czerwonych i mieszanki ziołowe. Każdy miłośnik herbaty wyszuka tutaj smak perfekcyjnie pasujący do jego gustu i preferencji. Naturalny aromat wypełni nieszablonową atmosferę każdego dnia. Wybór naszego niepowtarzalnego zestawu z herbatami to podarowanie swojej kochanej osobie podróży poprzez smaki i zapachy z zróżnicowanych zakątków świata!


rozmiary towaru: 33x17x9 cm (zbliżone do A4)
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 118g +/-10%

W zestawie są 24 saszetki herbat - po jednej każdego smaku.

producent zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w zestawie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w pakiecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.