Prezent na walentynki - Zestaw konesera z herbatą Sir William's Tea oraz Royal Taste (5907813306006)

od 149,00 PLN

upominek na walentynki - pakiet konesera z herbatami Sir William’sⓇ i Royal TasteⓇ

Zimowa atmosfera i padający śnieg szczególnie zachęcają do spotkań z ukochaną osobą przy ciepłym napoju, takim jak kawa lub herbata. By uprzyjemnić sobie tę chwilę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa niepowtarzalny artykuł, który stanie się wspaniałym dodatkiem do wspólnych, błogich spotkań. Demonstrujemy Państwu niezwykłą linię konesera z herbatą, w której znajdują się wybrane warianty saszetek dostępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego artykułu otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, intrygujących smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowy prezent!

W komplecie znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste®, a także 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najlepsze marki wysmakowanych herbat przystępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych i mieszanek. Idealną eksplozję smaków i zasobność herbat. To sugestia dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® zniewoli Państwa swym wyszukanym smakiem oraz aromatem, który rozejdzie się po całym domu. Gama smaków jest szczególnie duża, od wykwintnych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe i orientalne zielone, pochodzące z Chin.

wymiary artykułu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W komplecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
i jeden losowy smak z serii RichmontⓇ

producent zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w zestawie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w pakiecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.