Kalendarz Adwentowy z herbatą Sir William's Tea oraz Royal Taste 2019 (5907813306006)

od 149,00 PLN

Kalendarz Adwentowy z herbatami Sir William’sⓇ, a także Royal TasteⓇ

Święta Bożego Narodzenia to unikatowy i magiczny czas, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Zimowa atmosfera i padający śnieg bardzo zachęcają do rodzinnych spotkań przy ciepłym napoju, takim jak kawa lub herbata. By uprzyjemnić sobie oczekiwanie na Gwiazdkę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa specyficzny produkt, który stanie się świetnym dodatkiem do wspólnych, błogich przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Przedstawiamy Państwu niezwykły kalendarz adwentowy z herbatą na rok 2019, w którym znajdują się wybrane typy saszetek przystępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego produktu otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, ciekawych smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowe oczekiwanie na święta!

W kalendarzu adwentowym znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste® i 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najlepsze marki wytwornych herbat dostępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych i mieszanek. Znakomitą eksplozję smaków i zasobność herbat. To sugestia dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® zniewoli Państwa swym wyszukanym smakiem, a także aromatem, który rozejdzie się po całym domu, zwiastując magiczny czas. Gama smaków jest stanowczo spora, od szykownych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe i orientalne zielone, pochodzące z Chin. Niech te święta staną się jeszcze bardziej wyjątkowe, dzięki przyjemnemu oczekiwaniu z kalendarzem adwentowym z pysznymi saszetkami herbat!

wymiary produktu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W komplecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
oraz jeden losowy smak z linii RichmontⓇ

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w komplecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.