Poznajsmaki Prezent na walentynki - zestaw konesera z kawą tchibo w kapsułkach cafissimo firm tchibo i caffitaly (5907813306020)

od 0,00 PLN

upominek na walentynki - komplet konesera z kawą w kapsułkach Cafissimo Tchibo®, a także Caffitaly®

Aromatyczna kawa o poranku może sprawić, iż każdy dzień stanie się ulepszony. By każdego dnia ukochana osoba zaczynała odzień z myślą o Tobie przedstawiamy specyficzny komplet z kawą Tchibo® oraz Caffitaly®, dzięki któremu myślenie o Tobie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Magia świąt usztywniona aromatyczną kawą z kalendarza adwentowego

W przedstawionym poprzez nas produkcie znajdują się 24 znakomite kapsułki z kawą, które dodadzą aromatu i smaku każdego dnia dla twojej ukochanej osoby. W pierwszej części zestawu znajduje się kawa Tchibo Cafissimo®. Producent ta dostarcza wielu zróżnicowanych smaków, a także intensywności napojów, dlatego każdy będzie miał okazję skosztować wielu rodzajów kapsułek. Drugą część kalendarza zajmuje kawa Caffitaly® kompatybilna z systemem Cafissimo®. To starannie wyselekcjonowana sugestia cechująca się niezwykłą jakością i kwintesencją smaku. Prezentowany komplet z kawą sprawi, iż każdy dzień przyniesie nową poranną nieprzewidziankę. Wszystkie kapsułki są wybrane na bazie pasującego do zimowej pogody smaku i aromatu. Wprawiają każdego w rewelacyjny, radosny, a co najważniejsze miłosny nastrój.

rozmiary towaru: 28x40x4 cm (zbliżony do A3)
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 192g +/-10%

Smaki kaw w zestawie:


firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.