naturia color farba do włosów nr 215-zimny blond 150g marki Joanna

od 5,99 PLN

Kolor: blond • Postać: farba
Marzysz, żeby zachować najpiękniejsze kolory natury we włosach? wystarczy sięgnąć po jeden z 24 odcieni farb do włosów Naturia color...
Joanna Naturia Color Farba do włosów 215 zimny blond

składniki
Farba: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Oleic Acid, Ammonium Lauryl Sulfate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Oleth-20, Disodium EDTA, Sodium Metabisulfite, Hydrolyzed Milk Protein, Prunus Persica Fruit Extract, Propylene Glycol, Amodimethicone, Acrylates/Palmeth-25 Acrylate Copolymer, Thioglycolic Acid, Parfum, Citronellol, p-Phenylenediamine Sulfate, 2-Methylresorcinol, m-Aminophenol, 1-Naphthol, Resorcinol, Utleniacz w kremie: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Ceteareth-20, Phosphoric Acid, Sodium Stannate, Salicylic Acid

Nazwa artykułu uregulowana prawnie
Farba do włosów

producent
Joanna

właściwości
ekstrakt z brzoskwini i proteiny mleczne, wyśmienite pokrycie siwych włosów, soczyste i trwałe odcienie, receptury renomowane przez miliony kobiet, naturalne elementy, dodatkowa pielęgnacja

Zawartość opakowania
Opakowanie mieści, Saszetkę z utleniaczem w kremie 60 g, Tubę z farbą 40 g, Ulotkę informacyjną, Rękawiczki ochronne

firma standaryzowana
producent: Joanna

Podmarka
Podmarka: Naturia Color

Adres firmy
Mościska
ul. Naftowa 9
05-080 Izabelin
EU

Opis towaru
Farba Naturia color to farba, która zdobyła zachwyt wśród milionów kobiet. Dzięki niej każda z nas może spełnić marzenia o interesującym i głębokim odcieniu włosów. Naturia color sprawi,przez długi czas będą one stanowczo spektakularne i błyszczące, a po siwiźnie zostanie tylko wspomnienie.

Abyś jeszcze bardziej mogła radować się soczystymi, ładnymi kolorami Naturia color receptura farby wzbogacona jest w odżywczy ekstrakt z brzoskwini i proteiny mleczne.

Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy regenerująco i tonizująco. Proteiny mleczne nawilżają i odżywiają włókna włosów.

Po zabiegu farbowania włosy odzyskują miękkość i elastyczność. Posiadają atrakcyjny lśnienie, głęboki kolor i zdrowy wygląd.

Poziom III kolor trwały

Testowany dermatologicznie

Company Name
Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp. J. B. Górka, R. Korczak

Przygotowanie i użytkowanie
Przed przystąpieniem do zabiegu farbowania prosimy o staranne zapoznanie się z załączoną ulotką informacyjną i postępowanie zgodnie z zawartymi w niej zaleceniami.

Wyciśnij zawartość tuby i saszetki do miseczki.
korzystnie wymieszaj i nałóż na włosy.
Po upływie wymaganego czasu działania skrupulatnie spłucz włosy.

wariant przechowywania
wariant: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Dolna granica wieku
Zalecana. Rok/lata/lat 16

rodzaj opakowania
rodzaj: Karton

rozmiar
Wymagana wysokość na półce: 161
Wymagana szerokość na półce: 59
Wymagana głębokość na półce: 46

Waga
Waga brutto: 127

Sprzedaż jednostkowa
Wysokość: 161
Szerokość: 59
Głębokość: 46

Adres producenta
Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp. J. B. Górka, R. Korczak
Mościska
ul. Naftowa 9
05-080 Izabelin
EU

Adres zwrotny
Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp. J. B. Górka, R. Korczak
Mościska
ul. Naftowa 9
05-080 Izabelin
EU
www.joanna.pl

Adres internetowy
www.joanna.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Uwaga: Barwniki do włosów mogą powodować silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Stosować zgodnie ze sposobem wykorzystania. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą powiększyć ryzyko wystąpienia alergii.
Nie farbować włosów, jeśli:
a) na twarzy występuje wysypka albo skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,
b) kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów,
c) w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny,
d) włosy były wcześniej barwione farbami roślinnymi (chna, basma).
Farba do włosów gromadzi amoniak, tioglikolany, rezorcynę, a także fenylenodiaminy (toluenodiaminy). Prawidłowo spłukać włosy po użyciu. Unikać kontaktu z oczami. W sytuacji dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Nosić stosowne rękawiczki. Utleniacz w kremie mieści nadtlenek wodoru. Bronić przed dziećmi. Jeżeli podczas aplikacji musisz używać soczewek kontaktowych i preparat dostanie się do oczu, najpierw usuń soczewki, a następnie przepłucz oczy dużą ilością wody i zasięgnij porady lekarskiej. Nie stosować do barwienia brwi, rzęs, brody i wąsów, a także do innych celów aniżeli farbowanie włosów. Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Przed każdym użyciem należy wykonać próbę uczuleniową. Prosimy o sprawdzenie zgodności numeru odcienia na zawinięciu tuby z oznaczeniem na kartoniku. Przygotowaną mieszankę zużyć od razu, nie nadaje się ona do przechowywania. Farbę skrupulatnie wymieszać z utleniaczem w kremie w proporcji 1:1,5.

Języki na opakowaniu
polski

Język towaru
Główny język opisu: polski
Język danych: polski

Podzielony opis artykułu
Nazwa ergonomiczna: Farba do włosów
typ: 215 zimny blond