Wella Koleston Perfect | Trwała farba do włosów 7 60ml (4015600176600)

od 28,09 PLN

Postać: farba • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, konkretnie nasyconym odcieniu? Pragniesz przyjemnej i przystępnej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! artykuł zapewnia 100% pokrycia siwych włosów. Odcień można zmienić choćby o trzy tony, a dzićki temu, iż farba posiada komponenty pielćgnujące nie narażasz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie postępowej molekuły ME+ z pigmentem, która sprawia,towar nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z całą pewnością jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów staranne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, energiczny kolor, Brak podrażnień, subtelny, kwiatowy aromat.sprawdź, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect objętość60ml
UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dopasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swoich włosów.
Pamićtaj też o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.