Sony PlayStation 5 Digital Odkryj najnowsze produkcje w najkorzystniejszej odsłonie. Obserwuj świetlne promienie, które upiększają grafikę i nadają jej realnego charakteru. Tocz potyczki na dużym ekranie i w rozdzielczości 4K bez utraty jakiegokolwiek szczegółu.

Daj się oczarować niezwykłej płynności gry w 120 klatkach na sekundę i to przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. PlayStation 5 Digital wspiera na dodatek technologię HDR, dlatego grając na telewizorze z HDR zyskasz możliwość podziwiania nad wyraz atrakcyjnej grafiki o zaskakująco realistycznych kolorach.

Cyfrowa odsłona konsoli PlayStation 5 Poznaj w pełni cyfrową wersję konsoli PS5, która umożliwia pobieranie gier cyfrowych bezpośrednio ze sklepu Sony i zapisywanie ich na dysku SSD. Najnowsza konsola Sony PlayStation 5 w wersji Digital ma smukłą i lekką konstrukcję, gdyż zrezygnowano w niej z napędu DVD.

Zyskała na tym jej estetyka – urządzenie jest symetryczne w przeciwieństwie do standardowej wersji PS5. Konsola zezwala na użytkowanie cyfrowych wersji gier, a to właśnie gry w cyfrowej dystrybucji cieszą się obecnie największą popularnością.

Urządzenie pozwala na uruchamianie produkcji przygotowanych na konsolę PS5, ale też zaktualizowanych gier na PS4 i jest w pełni zintegrowane z PlayStation VR. Zniewalająca szybkość działania Konsola PlayStation 5 Digital proponuje zawrotną prędkość dysku SSD ze zintegrowanym systemem We/Wy, który sprawia,informacje są wczytywane jeszcze szybciej, a gry działają płynniej niż kiedykolwiek.

Możesz liczyć na płynność 120 klatek na sekundę przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz, a wszystko to bez utraty szczegółów i jakości grafiki. Urządzenie zostało zaopatrzone w wyjątkowo wydajne podzespoły, które otwierają zupełnie nowe możliwości.

idealna grafika dzięki obsłudze najnowszych technice Konsola PlayStation 5 Digital została zaopatrzona w sprawne podzespoły i obsługę najnowszych technologii, dzięki czemu gra na niej dostarczy genialnych wrażeń.

Urządzenie pozwala na rozgrywkę w rozdzielczości 4K, a choćby dysponuje wyjściem 8K, dzięki temu będzie mogło współpracować także z pokaźniejszymi i bardziej szczegółowymi wyświetlaczami. Wyposażono je w dodatku w obsługę technice RayTracingu – śledzenia promieni świetlnych w grach, dzięki czemu grafika staje się jeszcze bardziej rzeczywista i niesamowita.

Nie zapomniano jeszcze o obsłudze technice HDR – podłączając PS5 do telewizora z HDR można liczyć na jeszcze lepsze wrażenia wizualne podczas gier. Realistyczny dźwięk 3D podczas gry pokaźny jest nie tylko wysokiej klasy obraz,również wspaniałe wrażenia dźwiękowe.

Poczuj, jak dźwięk otacza Cię z każdej strony, dzięki silnikowi Tempest 3D AudioTech, który zaimplementowano w PlayStation 5 Digital. Wielokierunkowy dźwięk wciąga gracza w samo centrum wydarzeń i nadaje rozgrywce jeszcze bardziej ekscytujący charakter.

Usłysz każdy odgłos starannie tam, gdzie zaplanowali to twórcy gry – za plecami, wokół siebie albo daleko w tle. To osiągalne z konsolą PS5. Pytanie techniczne do producenta Błąd w opisie? Zgłoś! Specyfikacja techniczna produkt producent Sony Kod producenta Playstation 5 Digital FIZYCZNE Wysokość [mm] 390 Szerokość [mm] 92 Głębokość [mm] 260 Waga [kg] 3.9 informacje PODSTAWOWE typ konsoli 5 Digital odcień Biały technicznE Procesor AMD Zen 2 Taktowanie[GHz] 3.5 GHz Układ graficzny AMD Radeon Navi RDNA TFLOPS 10.28 Pamięć RAM 16 GB Dysk twardy 825 GB wariant odtwarzanych płyt Nie dotyczy Podłączenie do internetu Bezprzewodowo Przewodowo KONTROLER Kontroler DualSense liczba kontrolerów w pakiecie 1 ZŁĄCZA liczba USB 2 Wyjście video HDMI Podłączenie do telewizora przewód HDMI zastosowane technologie Ethernet HDMI USB Wi-Fi