Dla zwolenników kanapek Twoja rodzina i bliscy uwielbiają kanapki? Krojenie szynki, kiełbas, serów i chleba nożem jest jednak uciążliwe i nie za każdym razem uda się pokroić produkt na równe, smakujące wszystkim cienkie plasterki.

Uniwersalna krajalnica producenta SENCOR SFS 4050SS jest jednak wspaniałym rozwiązaniem, zezwalającym na przygotowanie wyśmienitych kanapek. Jest to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni, w której krojenie najróżniejszych produktów na plastry jest codziennością.

Niskie zużycie energii Krajalnica SFS 4050SS to urządzenie o mocy 150 W. Jest to wystarczająco dużo, żeby zasilić urządzenie i pozwolić na krojenie wyśmienitych plasterków Twoich ulubionych produktów. Ta nieznaczna moc urządzenia jednak przekłada się na wyjątkowo niskie zużycie prądu.

obszerne możliwości krojenia SFS 4050SS marki SENCOR została wyposażona w obrotowy regulator grubości krojenia, dzięki czemu możesz ustawić zakres grubości od 0 do 15 mm. W ten sposób bez trudu pokroisz chleb na szerokie, smaczne kromki, a swoją ulubioną szynkę i ser na cieniutkie plasterki.

Zamontowane w krajalnicy podajnik dociskowy oraz prowadnica zapobiegną przesuwaniu się żywności i pozwolą Ci pokroić bezproblemowo choćby twarde, śliskie, jak i miękkie produkty. Łatwość utrzymania higieny Krajalnica firmy SENCOR jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Została wytwarzana ze stali rdzoodpornej, a większość elementów stwarzających urządzenie można bez trudu rozmontować. Pozwala to na dokładne umycie i oczyszczenie krajalnicy z resztek jedzenia. Bezpieczeństwo wykorzystywania Boisz się, że nie będziesz umiał w pełni obsłużyć krajalnicy SFS 4050SS? Nie martw się, do zestawu dołączona została instrukcja w języku polskim, która pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z mechanizmem pracy maszyny.

dodatkowo krajalnica ta została wyposażona w ochraniacze na palce i kciuk oraz, wcześniej wspomnianą, prowadnice. Wszystkie te elementy gwarantują bezpieczeństwo działania urządzenia. Perfekcyjnie rozwiązanie SFS 4050SS jest urządzeniem, które bez wątpienia przekona do siebie dużo gospodyń domowych oraz firmy cateringowe i gastronomiczne.

Krojenie z pomocą prezentowanej krajalnicy jest dziecinnie proste, a do tego precyzyjne. Jest to też dodatkowa oszczędność pieniędzy, a także naturalne rozwiązanie....