Plafoniera do kuchni wenecja eco fi - 50 cm - kolor dąb bielony marki Lysne

od 419,00 PLN

Plafon WENECJA ECO to kwintesencja najnowszych trendów wnętrzarskich i konwencjonalnej elegancji. Projektując ten model oprawy zrezygnowano z zastosowania komponentów posiadających zbyt dużo ozdób, by podkreślić jej stonowany design i uniwersalność. Genialnie wpisze się w minimalistyczny aranżacja wnętrz urządzonych zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej". Ze względu na nowoczesną formę wspaniale współgrać będzie z dodatkami w stylu skandynawskim lecz także z awangardowym, ciepłym wnętrzem z elementami cegły, szkła i metalu. WENECJA ECO ze względu na nieprzemijalną formę nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w roli żyrandola do kuchni oświetlając stół lub wyspę kuchenną, plafonu do salonu czy nowoczesnego żyrandola do sypialni.

W zależności od warunków oraz indywidualnych potrzeb istnieje możliwość doboru ilości źródeł światła (ilości oprawek). W modelu WENECJA ECO do dyspozycji mamy 1, 2, 3, 4 lub 5xE27 o mocy każdej po 60W. Lampa przypasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED. W standardzie oprawa posiada podłączenie 2 – obwodowe.

Przy wyborze kolorystyki żyrandola WENECJA ECO do dyspozycji mamy 5 wariantów kolorystycznych stalowej konstrukcji (biały, czarny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto) i 4 barwy fornirowych abażurów (dąb bielony, orzechowy, dąb sonoma, a także kasztanowy). Model plafonu WENECJA ECO występuje w 6 wymiarach: fi – 30 cm, fi – 40 cm, fi – 50 cm, fi – 60 cm, fi – 80 cm (model GRENADA ECO), fi – 100 cm (model GRENADA ECO).

Dodatkowym atutem lampy sufitowej WENECJA ECO jest możliwość doposażenia plafoniery w dolną zabudowę w postaci mlecznobiałej pleksi (tzw. Denka) rozpraszającej światło na całą powierzchnię abażura i maskującego jego wnętrze. Dzięki zaimplementowaniu takiego rozwiązania progresywny plafon zyska dopełniające punkty za estetykę i wdzięk.

kliknij i zobacz model 3D