Przemysłowa lampa wisząca czarna z półką 4-źródła światła - cage rack marki Qazqa

od 1099,00 PLN

Rodzaj: lampa wisząca

Zamówienie złożone przed 20.00, a wysyłka już dziś! bezpłatna dostawa i zwroty. Gromadzi źródło światła:Nee cechy: dopełniające funkcje:Dimmable, dimmer not included atrakcyjna lampa wisząca dedykowana dla fanów innowacyjnych rozwiązań, którzy uwielbiają minimalizm połączony z wysoką jakością wykonania.

Czarne, matowe pręty w zarysie prostokątnej klatki to klasyka loftowego stylu. To co podkreśla lampę Cage Rack spomiędzy innych to półka na której możesz położyć kwiaty, naczynia czy książki. Wysokość dostosowywana w zakresie: 75-150 cm Szerokość: 20 cm Wysokość: 41 cm Długość: 101.5 cm Średnica przysufitki: 10 cm Lampa jest gotowa do podłączenia do instalacji o napięciu 230 V.

Maksymalny pobór mocy wynosi 4 x 60W. W zestawie nie ma źródła światła. Takowe należy zakupić we własnym zakresie. Lampa wyposażona jest w 4 gwinty na E27. Zalecamy użycie dekoratywnych żarówek z widocznym żarnikiem, które dopełnią całość kreacji.

Lampa wisząca Cage Rack doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i industrialnym. UWAGA: Maksymalnie obciążenie lampy Cage Rack zależy od wytrzymałości sufitu. Zalecamy sprawdzić to wcześniej.