Smeg FAB5RPB

od 0,00 PLN

Szerokość: 40 cm • Głębokość: 54 cm

W stylu lat 50. Chłodziarka wolnostojąca SMEG FAB5RPB „Mini Bar" od włoskiego producenta, z linii 50’s Style, To perfekcyjne połączenie wysokiej jakości i ciekawego wzornictwa w korzystnej cenie. Ten model chłodziarki posiada uchwyt po lewej stronie, a zawiasy po prawej stronie (brak możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi).

wyjątkowe wzornictwo firma SMEG nie od dziś zaskakuje oryginalnym i szykownym wzornictwem swoich wyrobów. Nie inaczej jest z lodówką FAB5RPB. Korpus wykonano w odcieniu pastelowego błękitu, a całość dopełnia chromowany uchwyt i logo.

Lodówka SMEG FAB5LCR znakomicie uzupełni wyposażanie postępowych i stylowych pomieszczeń. Klasa energetyczna Chłodziarka SMEG FAB5RPB charakteryzuje pobór mocy na poziomie 275 kWh rocznie (klasa energetyczna D).

Chłodziarka SMEG FAB5RPB umożliwia elektromechaniczne sterowanie temperaturą. Niewielkich rozmiarów SMEG FAB5RPB cechuje się szerokością 40,4 cm i pojemnością 34 litrów. Komora chłodziarki posiada wewnętrzne oświetlenie LED i zaopatrzona jest w 2 półki o dostosowywanej wysokości, a na wewnętrznej stronie drzwi znajdują się dwa balkoniki: jeden na butelki i jeden o regulowanej wysokości....