Maska antysmogowa - normal marki Med patent

od 115,00 PLN

Budowa:

została tworzona z miękkiej bawełny, żeby nie podrażniać skóry twarzy podczas noszenia. Dwa zawory wentylacyjne usprawniają oddychanie i odprowadzają wilgoć. Rozciągliwe metalowe wzmocnienie w górnej części maski pozwala skrupulatnie zbratać ją do kształtu nosa i twarzy.

Filtr:

Sercem naszej maseczki jest filtr z intensywnym węglem klasy N99. Zatrzymuje on 99% skażeń, w tym pyły PM2,5 oraz PM10. Jego efektywność potwierdzają wyniki badań przeprowadzonych w amerykańskim Instytucie Nelsona. Aktywny węgiel zatrzymuje niebezpieczne dla organizmu związki chemiczne. Technika meltblown, nadaje włóknom bawełny nadzwyczajne właściwości filtracyjne. W zależności od stopnia skażenia powietrza, filtr należy wymieniać co 20-50 godzin.

Jak używać?

Załóż maseczkę tak by zakrywała nos i usta. W górnej części maseczki znajduje się metalowe wzmocnienie, które należy ściśle złączyć do kształtu nosa. Zapnij maseczkę z tyłu głowy.

Kiedy używać?

Maseczkę zakładaj zawsze, gdy istnieje ryzyko oddychania zanieczyszczonym powietrzem, w czasie smogu, a także w dużych miastach, gdzie stężenie spalin samochodowych jest wysokie. Maseczka stanowi na dodatek rewelacyjną ochronę przed alergenami i wirusami