MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY
Łucznik EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna wyprodukowana z myślą o osobach początkujących, a także wszystkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którązabrać ze sobą wszędzie. Maszyna Everyday jest bowiem pomniejszona względem pełnowymiarowych, konwencjonalnych urządzeń, dzięki czemu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu, zachowuje jednak pełną podstawową funkcjonalność maszyny do szycia. Prostota obsługi czyni ją łatwą do opanowania na dodatek poprzez dzieci. Maszyna ta zaimplementowane 16 programów szycia, które dostosowywane są pojedynczym pokrętłem. Nie sposób się pogubić! Funkcjonalność rozszerza opcja szycia wstecznego i regulacja szybkości szycia, dzięki którejprzypasujemy pracę maszyny do naszego poziomu umiejętności operowania materiałem. Naturalnie maszyna wyekwipowana jest we wbudowaną szufladkę na akcesoria, obcinacz nici, a także komfortową rączkę do przenoszenia, co istotnie usprawnia transport maszyny.

Maszyna Łucznik Everyday posiada chwytacz rotacyjny, dotąd przystępny jedynie w maszynach wyższej klasy. Dzięki temu pracuje cicho - ale pewnie i skrupulatnie. Ma oświetlenie pola pracy w formie diody LED. Maszyna Everyday pomimo kompaktowych wymiarów, jest w pełni użyteczna - nadzwyczajnie nadaje się do drobnych poprawek krawieckich, a także rozwijania hobby. Co więcej, dzięki swoim gabarytom, maszyna perfekcyjnie nadaje się do zabrania jej ze sobą na weekend czy na wakacje, gdzie przyda się nie tylko do nieznacznych reperacji podartych ciuchów, lecz też będzie wspaniałym sposobem na spędzenie deszczowego wieczoru - kreatywna zabawa dla Ciebie i Twojej pociechy!

Maszyna Everyday będzie jeszcze genialnym dodatkiem do pokoju każdego kreatywnego dziecka. Maszyną do szycia nie tylko dostarczy długich godzin perfekcyjnej rozrywki, lecz także wspomoże rozwój koordynacji widocznie-ruchowej, zmysłu estetyki i wyobraźni. Maszyna poradzi sobie z przeszyciem bawełny, satyny, a także innych cienkich tworzyw. Pamiętaj jednak, że jest to maszyna pomniejszona, o zredukowanej wadze, a co z tego wynika - silniku niedużej mocy. Nie należy więc szyć na niej ciężkich i grubych dzianin, gdyż może to doprowadzić do przeciążenia silnika i jego uszkodzenia. Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia uzupełniającego, w którym znajdują się pomiędzy innymi igły, ręczny nawlekacz, a także szpulki. Maszyna Everyday ma 24-miesięczną gwarancję i instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do wykorzystywania sprzętu.

Funkcje
dane technologiczne