Karcher K3 Full Control

od 508,00 PLN

oszczędzasz do 54%
Maksymalna temperatura wody: 40 °C

niedługi czas przygotowania do pracy, wygodna mobilność i minimalny ciężar charakteryzują urządzenie z linii kanon klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest funkcjonalność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie świetnie spełni oczekiwania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zapewnia łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to dostosować cechy strumienia do mocnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest nietrudny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na kabel zasilający albo wąż wysokociśnieniowy. Obszerne koła, a także ergonomiczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

parametry i mocne strony

  • Quick Connec. TUmożliwia przystępne podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia i odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • pokaźny hak na obudowie zagwarantuje wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalająskonsolidować je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun zezwala na dobór adekwatnego ustawienia.

    Wyposażenie typowe.