stylowy i produktywny oczyszczacz powietrza z progresywną technologią Plasmacluster i funkcją inteligentnego nawilżania. Proponuje możliwość stałego monitorowania czystości i wilgotności powietrza. Dzięki jonom Plasmacluster produktywnie likwiduje krzywdzące drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,również z trudno przystępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i dzianin.

nadzwyczajnie usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Zamontowane kółka czynią urządzenie jeszcze bardziej przenośnym, a na nowo zaprojektowany zbiornik na wodę zezwala na utrzymanie najwyższej higieny w jego wnętrzu.

wspaniały do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest świeże i czyste powietrze o trafnej i komfortowej wilgotności.

Specjalne programy, pozwalające zlikwidować alergeny z wnętrza - takie jak kurz i pyłki, dzięki temu powietrze staje się przyjazne dla alergików. Wyświetlacze oczyszczaczy powietrza Sharp pokazują szczegółowe informacje na temat stopnia skażenia i poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

Inteligentny system opatentowany przez producenta Sharp, który pomaga eliminować przykre zapachy, alergeny, bakterie, 99% wirusów a nawet roztocza unoszące się w powietrzu w całym pomieszczeniu. Dzięki temu Twój dom będzie pełen świeżego i czystego powietrza....