Thomas Boxer Wszechstronny i wytrzymały odkurzacz piorący. Do domu, garażu i znikomego warsztatu. • Moc silnika 1400 W • Ciśnienie spryskiwania: 4 bar • Wąż o długości 2,2 m • Długość przewodu: 10m • Promień pracy: 13m • objętość zbiornika 6 l • 4 obrotowe kółka • Zderzak dla ochrony mebli i ścian • System rur i średnicy Ø32 mm • Uchwyt na akcesoria • Funkcja prania, odkurzania, zbierania płynów • Waga 9,8 kg • Gwarancja 24 miesiące + możliwość przedłużenia o 36 miesięcy* * Po rejestracji artykułu na https://www.thomas-register.net/ Wielofunkcyjny odkurzacz THOMAS BOXER jest idealnym odkurzaczem do usuwania zwierzęcej sierści, a także odkurzania najróżniejszych powierzchni.

świetnie spełni oczekiwania jednocześnie w domu, jaki w garażu, na tarasie czy przydomowym warsztacie. Dzięki nad wyraz obszernemu promieniowi pracy (13m) oraz wężowi o długości 2,2 m rewelacyjnie spełni oczekiwania także do starannego czyszczenia samochodu.

Jest to po prostu „must-have" dla każdego dbającego o swój samochód lubiącego majsterkować. Odkurzacz dla wszelkich tych, którzy cenią sobie wielofunkcyjność połączoną z znakomitą czystością.

Akcesoria –wyposażenie typowe -Szczotka parkiet / dywan -Szczotka uniwersalna do podłóg -Ssawka szczelinowa długa (36 cm) -Szczotka do mebli -Ssawka do prania dywanów z nakładką do zbierania wody / mycia podłóg twardych -Ssawka do prania tapicerki -Płyn do prania dywanów i tapicerki ProTex -Worek papierowy -Filtr System spryskiwania pod ciśnieniem Dzięki zaimplementowaniu postępowego systemu natryskiwania Thoma Boxer jest doskonałym urządzeniem do walki z sierścią zwierząt i wszelkimi oznakami ich bytności: brudem czy plamami.

nad wyraz skrupulatnie wyczyścimy tapicerkę w domu oraz w samochodzie. Zabrudzenia i plamy nie mają żadnych szans. Jest to realne dzięki spryskiwaniu pod wyjątkowo wysokim ciśnieniem 4 bar –każde zabrudzenie jest natryśnięte, wypłukane a następnie odessane z czyszczonej powierzchni.

Myjemy czystą wodą z płynem, a wszelkie skażenia są odsysane –w jednej operacji. Zgromadzone skażenia są zatrzymywane w znacznym –6 litrowym zbiorniku i zatrzymywane w wodzie. Przypasowane i wszechstronne akcesoria typowe wyposażenie Thomas Boxer zawiera wąż o długości 2,2m z zewnętrznym wężykiem doprowadzającym wodę do prania.

Szczotki –służą do odkurzania każdej powierzchni. Znajdziemy w wyposażeniu zatem: przełączalną szczotkę parkiet / dywan, ssawkę szczelinową o długości 36 cm, szczotkę do mebli oraz szczotkę do różnych powierzchni, która nadzwyczajnie spełni oczekiwania w garażu, przydomowym warsztacie czy na tarasie.

Do prania mamy dwie szczotki: pokaźna, do prania dywanów, z nakładką do zbierania wody oraz mycia podłóg twardych oraz mniejszą ssawkę do prania tapicerki. Całość wyposażenia uzupełnia koncentrat –płyn do prania dywanów i tapicerki Protex.

Inne ergonomiczności Odkurzacz THOMAS BOXER jest zaopatrzony w solidny silnik o mocy 1400W i jest „Made in Germany". Perfekcyjnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest istotna wszechstronność i wielozadaniowość.

Garaż, taras, przydomowy warsztat. Sprzątanie samochodu, pranie tapicerki. Odkurzanie w domu. Thomas BOXER może to wszystko. Jego użyteczność powiększają promień pracy 13 metrów –nadzwyczajny na taras czy do garażu –sprzątania samochodu.Stabilność i łatwość prowadzenia gwarantują cztery kółka, bezpieczeństwo mebli i ścian – gumowy zderzak na obwodzie odkurzacza.

*zdjęcia poglądowe. Marka THOMAS zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.