Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet

od 1049,00 PLN

Moc silnika: 1400 W • Zasięg pracy: 11 m • Wysokość: 29 cm • Szerokość: 31 cm • Kolor: biały

Thomas cycloone hybrid LED Parquet Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyposażony w dwa warianty filtrów: filtr cyklonowy easyBox, a także filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model LED Parquet jest asygnowany osobom, które chcą wyjątkowo dokładnie i jednocześnie delikatnie dbać o parkiety i podłogi drewniane.

Modele kolekcji cycloone hybrid dają niezrównany dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox, a także skrupulatne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu za pomocą filtra wodnego Aqua Fresh-Air-Box.

Od dzisiaj, jeżeli doceniasz mocne strony odkurzania za pomoca filtra wodnego, nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa seria odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Filtr cyklonowy easyBox Łatwość codziennego używania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest szczególnie dokładne a opróżnianie pojemnika istotnie higieniczne.

Pojemnik jest wyposażony w trzy komory na kurz: jedną na wielkie zanieczyszczenia oraz dwie na śladowy pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na spore zanieczyszczenia jest nieskomplikowane choćby przy codziennym odkurzaniu.

śladowy, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na nieznaczny kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

Bez kontaktu z alergicznym niedużym pyłem i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najistotniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są zaopatrzone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

Umożliwa on precyzyjne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

ponadto otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Szczotka z oświetleniem LED Szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg i dywanów. Jest ona ponadto wyekwipowana w oświetlenie LED, które pozwala na staranne odkurzanie w zaciemnionym miejscach, np.

pod łóżkami. Oświetlenie uruchamia się samoczynnie w momencie, gdy czujnik równocześnie wykrywa ruch i zmniejszoną jasność. Szczotka do parkietów wyśmienicie przylega do parkietu podczas odkurzania.

Nie tylko zbiera kurz i zanieczyszczenia, ale także jednocześnie pielęgnuje parkiet. Jest to osiągalne dzięki jej specjalnej konstrukcji....