Zelmer ZVC307XT

od 0,00 PLN

Moc silnika: 890 W • Poziom hałasu: 78 dB • Zasięg pracy: 9 m • Pojemność worka/pojemnika: 10 l • Wysokość: 29 cm • Szerokość: 31 cm • Kolor: szary, granatowy

Ekspert od dywanów. Lekki w odkurzaniu, turbo w działaniu postępowy, uniwersalny i lekki odkurzacz ZELMER Odyssey ZVC307XT, niezawodny w codziennym sprzątaniu. Użyteczny schowek na akcesoria, wyjątkowo wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi, filtr EPA E11 zapewniający wysoką efektywność filtracji powietrza oraz pojemny worek Safbag.

skuteczna turboszczotka z łatwością poradzi sobie z najistotniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze dokładniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To wspaniałe rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób ceniących dywany w pomieszczeniach. Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze precyzyjniej zbiera sierść i odkurza dywany. To świetne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób lubiących dywany w pomieszczeniach.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zagwarantuje,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Odkurzacz ZELMER ZVC307XT ma wysokie klasy sprawności odkurzania, dzięki czemu kurz i zanieczyszczenia są zbierane skrupulatniej.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi jest dodatkowo wzmocniony oplotem z jedwabnej nici co zwiększa jego odporność na zaginania. Filtr EPA Filtr EPA E11, w który jest zaopatrzony odkurzacz zatrzymuje 95% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

Miękkie koła szerokie tylne koła pokryte gumą gwarantują ciche i łagodne przemieszczanie się odkurzacza choćby po twardej powierzchni oraz bezproblemowe pokonywanie progów czy brzegów dywanów....