Zelmer ZVC427HT

od 499,00 PLN

Moc silnika: 890 W • Poziom hałasu: 77 dB • Zasięg pracy: 10 m • Pojemność worka/pojemnika: 40 l • Wysokość: 48 cm • Szerokość: 28 cm • Kolor: brązowy

Ekspert od dywanów. Nad wyraz trwały i turbo pomocny. Trwały, mocny i niezawodny – prawdziwy odkurzacz na lata. Nadzwyczajny filtr HEPA H13 o najwyższej produktywności filtracji powietrza, ergonomiczny schowek na akcesoria oraz szczególnie pojemny worek Safbag.

sprawna turboszczotka łatwo poradzi sobie z najmocniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem.

świetny do odkurzania dużych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne, a także spore mieszkania. Główne atrybuty odkurzacza Zelmer DOT ZVC427HT Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze staranniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To wspaniałe rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób lubiących dywany w pomieszczeniach. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze skrupulatniej zbiera sierść i odkurza dywany. To znakomite rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób ceniących dywany w pomieszczeniach.

Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla subtelnych podłóg. Jej progresywna konstrukcja chroni parkiet przed zarysowaniem. Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla subtelnych podłóg.

Jej innowacyjna kompozycja broni parkiet przed zarysowaniem. Wysoka sprawność odkurzania Odkurzacz posiada wysokie klasy sprawności odkurzania, dzięki temu kurz i zanieczyszczenia są zbierane precyzyjniej.

Wysoka skuteczność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy efektywności odkurzania, dzięki czemu kurz i zanieczyszczenia są zbierane skrupulatniej. Innowacyjny system filtracji Filtr HEPA wykorzystany w odkurzaczu to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszystkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Nowoczesny system filtracji Filtr HEPA wykorzystany w odkurzaczu to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszystkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zapewnia,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową gwarantuje,zawsze masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Wytrzymały wąż Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi jest w dodatku wzmocniony oplotem z jedwabnej nici co zwiększa jego oporność na zaginania.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi jest ponadto wzmocniony oplotem z jedwabnej nici co powiększa jego niepodatność na zaginania....