Kiedy w otoczeniu kuchennym pojawią się nieprzyjemne zapachy, okap stropowy Secret Service producenta Klarstein poradzi sobie z nimi bezproblemowo, urzekając na dodatek swoim nieśmiertelnym wzornictwem. Dyskretna praca – postępowe wzornictwo.

wyprodukowany z najkorzystniejszych materiałów okap stropowy wykonuje swoją pracę nie tylko sprawnie, ale także stylowo. Wykonany z rdzoodpornej stali szlachetnej i wyekwipowany w zintegrowane oświetlenie czuwa i zasysa niewidzialną siłą uciążliwe opary i duszący wyziewy.

Trzy stopnie mocy okapu Secret Service producenta Klarstein radzą sobie z każdym zapachem i oparami, do dyspozycji jest maksymalna produktywność rzędu 800 m 3 /h. Posiada on także funkcję dodatkowej wentylacji po zakończeniu pracy z programowalnym wyłącznikiem czasowym (timerem).

Aby zabezpieczyć wnętrze stropowego okapu kuchennego oraz kanał odlotowy przed zanieczyszczeniem, Secret Service producenta Klarstein ma cztery wymienne filtry przeciwtłuszczowe wykonane z aluminium. Można je myć w zmywarce albo czyścić lekko środkiem rozpuszczającym tłuszcz.

Wszystkimi funkcjami steruje się albo przez panel obsługi, albo przy pomocy pilota,. Cztery lampki LED podświetlają sam okap kuchenny, a także zapewniają oświetlenie płyty kuchennej. Zwraca uwagę, nie rzucając się w oczy: okap sufitowy Secret Service firmy Klarstein wydajnie nieprzyjemne zapachy i opary, czuwając nad wszystkim z wysokości sufitu.