Zestaw biało-zielonych półek ściennych - Lara 3X

od 378,00 PLN

  • Producent: Elior
  • Kategoria: Półki

Lara 3X to jeszcze pokaźniejsza wersja kultowego zestawu. Sześć półek w biało-zielonym kolorze cechuje się postępowym wykonaniem, które łączy funkcjonalność i nietuzinkowy fason. Od teraz w Twoim domu zapanuje porządek, a każdy przedmiot czy gadżet odszuka dla siebie miejsce. Poszczególne komponenty kompletu bezproblemowo odnajdą się w różnorakich pomieszczeniach: od jadalni, poprzez garderobę, po sypialnię. Wszędzie zaś zachwycą domowników skandynawską estetyką, której urok został zaklęty w bezpretensjonalnej prostocie.

Poznaj jakość fachowego wykonania

Ten komplet składa się na półki „kostki", utrzymane w skandynawskim, oszczędnym stylu. Dzięki swojej prostocie nadają się one do każdego wnętrza. Specjalny system niewidocznego montażu sprawi, że Lara 3X będzie wyglądać subtelnie, a wszystkie mocowania zostaną poza zasięgiem wzroku. Biały kolor zestawu rozjaśni Twoje pokój, zaś zielona, wewnętrzna część stworzy niebanalny widocznie kontrast. Lara 3X jest na dodatek prosta w konstrukcji i prosta do czyszczenia. Z kolei płyta MDF z cienkimi filmami melaminowymi posiada dużą odporność na zarysowania oraz pęknięcia. Trudniej o bardziej sprawdzony i pewny materiał.

Zamontuj, gdzie zechcesz

towar Lara 3X to aż sześć innowacyjnych półek, które możesz umieścić osobno również utworzyć za ich pomocą zwartą kombinację. Nic nie stoi na przeszkodzie,zastosować ich w jeszcze innej formie i postawić cześć albo całość na ziemi. To kapitalne zestawienie wypełni Twój dom haromonią, dzięki temu na nic nie zabraknie miejsca. Lista zastosowań produktu jest bardzo długa. Poniżej ukazujemy Ci kilka przykładów tego, w jaki sposób możesz wykorzystać pakiet Lara 3X:

  • Salon: książki, płyty, elektronika.
  • Sypialnia: ozdoby, lampki, ulubione fotografie.
  • Łazienka: kosmetyki, ręczniki, kremy.
  • Biuro: segregatory, dyplomy, stacje ładujące.