Książka Kamasutra 2.0 (9788328068933)

od 39,99 PLN

ISBN: 9788328068933 • Ilość stron: 224

Współczesna wersja starożytnej Kamasutry „przetłumaczona” na język współczesnych kochanków. Jest to kuszące zaproszenie do seksu i prezentacja 99 najszczególniej podniecających, pobudzających wyobraźnię pozycji erotycznych.

Każda pozycja pokazana jest przez rysunek, a także opis, uwzględniający wskazówki dla obojga kochanków, a także wskazujący na konkretne strony danej pozycji. Opatrzona jest także dodatkowymi osobistymi radami, np.

jak opanować dany układ oraz ikonkami przedstawiającymi stopień „choreograficznych” trudności. Dodatkowo na osobnych rozkładówkach czytelnik wyszuka 12 prędkich lust lessons na różnorodne atrakcyjne tematy, takie jak znaleźć punkt G, czego absolutnie nie robić, jak zaaranżować przestrzeń, co zaproponować po seksie.

Godny polecenia jest również rozdział „szybki dobór”, który pozwoli kochankom wybrać pozycję najlepszą dla ich aktualnego nastroju i potrzeb, ocenić stopień trudności i wyobrazić sobie skalę finalnego pobudzenia.

O Kamasutrze, starożytnej indyjskiej księdze seksu słyszał każdy,przez ponad szesnaście wieków realia się zmieniły i dlatego postanowiliśmy pokazać te klasyczne zmysłowe konfiguracje we współczesnym ujęciu.