Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes + Kuchnia NEO

od 0,00 PLN

Książka Mit chorób nieuleczalnych i spory biznes + Książka kuchnia NEO,... Książki które powinien przeczytać każdy.

Wydanie: 2 powiększone

liczba wydań: 2 egzemplarze

ilość stron Mit...:492

liczba stron Kuchnia NEO:88

Waga zestawu:

wymiar zestawu:

Opis skrócony Mit...: kliknij>>>

Opis skrócony Kuchnia...: kliknij>>>

wartość detaliczna: 89zł

"Mit chorób nieuleczalnych i obfity biznes" to fascynująca lektura, która niczym powieść kryminalna obnaża przed czytelnikiem skorumpowany świat polityków i urzędników, którzy w otoczeniu legalnego prawa, stworzyli globalnym korporacjom farmaceutycznym dobre warunki do działań typowych dla mafii.

Takie „legalne przyzwolenie", spowodowało, że powstał system, dzięki któremu pieniądze podatnika zasilają konta korporacji, zamiast służyć zdrowiu publicznemu.

Zasada jest prosta: większa liczba przewlekle chorych = lepiej zasilony budżet systemu zdrowotnego= pokaźniejsze zyski korporacji.

Chory jest klientem, który jest na wagę złota!

pokaźniejsze zyski z nowych klientów (chorych) zaspokajają powiązane finansowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze, które przez przemysłowe rolnictwo i toksyczną żywność, sprawiły, iż choroby przewlekłe stały się epidemią.

W książce znajdziesz opis wykorzystywanych technik dezinformacji, które efektywnie powodują, iż dla przeciętnego człowieka zbrodniczy system jest praktycznie niezauważalny a także opis korupcyjnych działań wraz ze wyróznioniem konkretnych nazw korporacji i powiązanych z nimi nazwisk.

Książka jest prawdziwym dokumentem opartym na rzetelnych faktach i badaniach. Źródła informacji są precyzyjnie podane, więc możliwe do weryfikacji poprzez każdego czytelnika.

ponadto zawiera rozdział, który wskazuje, jak nie dać się pokonać chorobom przewlekłym i demonstruje krok po kroku jak pokonać to, co w medycynie uznawane za nieuleczalne.

"RECENZJE CZYTELNIKÓW DO WYDANIA 1 Z ALLEGRO.PL:
- 17 sierpnia 2019 od k...k: Obok pana Tadeusza, a także Biblii ta książka.
- 22 września 2019 od j...0: niesamowita książka, ogromna liczba źródeł, każdy lekarz powinien to przeczytać aby nie wiedział mniej od pacjenta:)
- 8 sierpnia 2019 od K...6: wyśmienita pozycja, którą każdy Polak powinien mieć w swym domu.
- 3 sierpnia 2019 od k...a: bardzo interesująca książka - prezentuje patologie medycyny, jej niekompetencje w leczeniu (leczenie objawowe - w przeciwieństwie do medycyny niekonwencjonalnej, która stara się znaleźć przyczynę choroby). Ukazuje uwikłanie polityków, lekarzy, dziennikarzy w świat farmaceutyczny. Najkorzystniejsze jest to, iż książka daje też remedium na problemy zdrowotne - solidne, rozpisane co po kolei. Polecam!
- 15 maja 2019 od J...l: Przerażającawyśmienita pozycja. Brawo dla autora za ogromną odwagę...
- 29 stycznia 2019 od s...u: najkorzystniejsza książka jaką czytałem o leczeniu!

OPINIA Z CENEO.PL POTWIERDZONA ZAKUPEM:
Barbara. Ocena: 5/5. Wstrząsająca, na pograniczu kryminału lektura.

OPINIE CZŁONKÓW GRUPY NEO – MIT CHORÓB NIEULECZALNYCH I znaczny BIZNES:
Iwetta Alibekov: …ta książka to coś niesamowitego… nie idzie się od niej uwolnić… wciągnęła mnie w całości… brawa dla autora za odwagę.
Bolesław Zimny: Zachorowałem ponad trzynaście lat temu na chorobę dla mnie tak niszczącą, iż myśli samobójcze towarzyszyły mi za dnia i w nocy… Bóg… wyciągając do mnie swoją pomocną dłoń zesłał mi pana Drogi Neo. Od pół roku jestem sobą, czuję się, jak kiedy miałem 17 lat…
Magda Pinto: Grupa jakich niedużo! niemało niezastąpionych informacji i świetne towarzystwo!"

*Książki możemy zapakować na upominek za dodatkową opłatą (24,99 zł) - skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez email lub telefonicznie.