Radykalne wybaczanie Wybaczajmy skutecznie - darow - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 300 zł. (9788387025441)

od 24,07 PLN

ISBN: 9788387025441 • Oprawa: miękka • Autor: Colin Tipping • Wydawnictwo: Medium • Ilość stron: 288 • Rok wydania: 2005
Niemal każdy nosi jakąś ukrytą w sercu ranę, zadaną kiedyś przez kogoś albo przez coś. Od czasu do czasu otwiera się ona na nowo i znów zaczyn a krwawić, a my nie możemy poznać w życiu spokoju. Poczucie krzywdy nie tylko zakłóca nasze szczęście, ale też stanowi przyczynę wielu poważnych chorób. A starczyłoby po prostu wybaczyć. Jednak nie w sposób konwencjonalny, powierzchowny, lecz radykalnie, dogłębnie i w pełni zrozumienia. Nie jest to przystępne, a jednak osiągalne. Autor tej książki uczy nas sztuki prawdziwego wybaczania, uczy dostrzegać doskonałość i logikę nawet w najistotniej zawikłanych i przerażających sytuacjach, bowiem to sam wszechświat stworzył je nam, byśmy czerpali z nich lekcje dla siebie. Książka posiada kwestionariusz służący do przeprowadzenia samodzielnej analizy naszych życiowych niepokojów, żeby odnaleźć zadrę raniącą nam duszę i odczuć wyzwolenia. Nauczmy się więc wybaczać, ponieważ dzięki temu dokonamy niespodziewanych cudów w swym życiu.