Amsoil diesel injector clean

od 0,00 PLN

Amsoil Diesel Injector Clean - Środek czyszczący do wtryskiwaczy silnika diesla

usuwa osady odkładające się na wtryskiwaczach silnika diesla przywracając silnikowi moc i obniżając zużycie paliwa. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów silników diesla, w tym wysokociśnieniowych rozwiązań rodzaju common-rail. Środek czyszczący AMSOIL Diesel Injector Clean to 100% efektywności; dzięki specjalnemu składowi zapewni on użytkownikom diesla wspaniałe rezultaty. Środek czyszczący AMSOIL Diesel Injector Clean (ADF) likwiduje osady odkładające się na wtryskiwaczach diesla przywracając silnikowi moc i ograniczając zużycie paliwa. Dedykowany jest do wszelkich rodzajów silników diesla, w tym wysokociśnieniowych rozwiązań rodzaju common-rail.

Skład środka Diesel Injector Clean pozwana oczyścić równocześnie skomplikowane do usunięcia wewnętrzne osady na wtryskiwaczach w nowoczesnych silnikach z common-rail, jak i normalne osady węglowe. W przeciwieństwie do innych uniwersalnych dodatków do paliw, w sytuacji których w imię wygody rezygnuje się z wydajności, AMSOIL Diesel Injector Clean nie uznaje kompromisów; jest specjalnie opracowany dla właścicieli diesla, którzy oczekują najlepszych rezultatów. Depozyty na wtryskiwaczach paliwa zakłócają równomierne rozpylanie, wywołując słabe rozprowadzenie paliwa, niepełne spalanie, nadmierną emisje spalin i powstawanie dymu. Wysokociśnieniowe systemy common-rail, stają się coraz bardziej powszechne, ponieważ producenci samochodów stawiają na powiększoną moc, jednocześnie próbując spełnić wymogi norm emisji spalin. W wysokociśnieniowych rozwiązaniach rodzaju common-rail ciśnienie wtrysku dochodzące do 30 000 psi rozpyla paliwo do postaci delikatnej mgiełki w celu uzyskania bardziej wydajnego spalania, uzyskując obszerniejszą mocą, a także mniejsze zużycie paliwa przy jednoczesnym ograniczeniu emisji spalin. Przy tak wysokim ciśnieniu, zespoły wtryskiwaczy są tak zaprojektowane aby średnice dysz miały zaledwie 1-3 mikronów (włos ludzki ma w głównej mierze grubość 70-100 mikronów). Nawet drobny depozyt na końcówkach wtryskiwacza i innych elementach może prowadzić do przytkania, a nawet całkowitego zatkania, doprowadzając do obniżenia mocy i powodując zwiększone zużycie paliwa. Środki chemiczne w tradycyjnych dodatkach do paliwa nie radzą sobie z tymi nieprzystępnymi do usunięcia osadami.

AMSOIL Diesel Injector Clean mieści progresywne substancje, które ze skoncentrowaną siłą atakują wewnętrzne osady na wtryskiwaczach i konwencjonalne osady węglowe, przywracając moc i stan jak w nowym silniku, i obniżając zużycie paliwa maksymalnie o 4,5%. Udoskonalają także przyspieszenie, a regularne używanie AMSOIL Diesel Injector Clean umożliwia powiększenie osiągów dzięki zachowaniu czystości wtryskiwaczy. Efektem jest oszczędność na kosztach paliwa i obsługi. Olej napędowy (ULSD) o ultra-niskiej zawartości siarki, wyraźnie gorsze atrybuty smarne – kluczowa cecha wpływająca na zużycie pomp wtryskowych i wtryskiwaczy. AMSOIL Diesel Injector Clean udoskonala smarowanie pomp wtryskowych i wtryskiwaczy, ulepszając wytrzymałość i pozwalając oszczędzić czas i środki konieczne na pokrycie kosztów utrzymania.

• wyprodukowany dla wszystkich układów paliwowych diesla, w tym wysokociśnieniowych systemów rodzaju common-rail
• Czyści zabrudzone wtryskiwacze
• rozszerza parametry smarne paliwa wpływające na zużycie pompy i wtryskiwaczy
• zniża zużycie paliwa maksymalnie o 4,5%
• obszerniejsza moc i moment obrotowy

mocna formuła AMSOIL Diesel Injector Clean czyści wtryskiwacze i pierścienie tłoków w celu poprawy spalania i polepszenia szczelności. Minimalizuje wydzielanie sadzy w procesie niepełnego spalania i uniemożliwia jej osadzaniu na skrzyni korbowej. Obniża zużycie spowodowane osadami i powiększa lepkość oleju silnikowego. AMSOIL Diesel Injector Clean nie gromadzi alkoholu i chroni przed skażeniem systemów paliwowych wodą. Zapobiega tworzeniu emulsji wodno-paliwowej, tak żeby filtry bezpiecznie usunęły wodę, zanim dotrze do pompy i wtryskiwaczy, gdzie może wywołać korozję. Woda może być prosto odprowadzona, gwarantując produktywne działanie systemu.

AMSOIL Diesel Injector zagwarantuje mnóstwo takich samych korzyści w przypadku pieców na olej opałowy. Zapewnia stabilność atrybuty przechowywanego oleju, ochronę przed korozją, żywotność filtra paliwa, a jego wyjątkowe atrybuty czyszczące pomagają utrzymać dysze paliwowe w należytej czystości w celu prawidłowego rozpylania paliwa. AMSOIL Diesel Cold Flow Improver jest zalecany, gdy olej przechowywany jest na zewnątrz w temperaturze poniżej 0oC.

We wtryskiwaczach paliwa w wysokoprężnych silnikach Diesla z common-rail użytkowane są mniejsze, elementy o progresywnej konstrukcji w celu powiększenia ciśnienia podawanego paliwa, dla poprawy spalania. Mniejsze wymiary sprzyjają odkładaniu się osadów, które zakłócają działanie igły rozpylacza, zniżając skuteczność. Depozyty mogą także tworzyć się na zewnętrznych częściach dyszy (charakterystyczne dla tradycyjnych wtryskiwaczy). O ile dużo innych dodatków paliwowych nie radzi sobie z problemem wewnętrznych osadów, AMSOIL Diesel Injector Clean oczyszcza depozyty tam, gdzie się tworzą, redukując zużycie paliwa, maksymalizując moc i osiągi, równocześnie w układach z common-rail, jak i w tradycyjnych silnikach wysokoprężnych.

użycia

AMSOIL Diesel Injector Clean jest zalecany do używania we wszystkich rodzajach silników wysokoprężnych samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, i w urządzeniach i jednostkach pływających. Podczas pierwszego oraz kolejnych należy stosować dawki zgodnie z zaleceniami wyodrębnionymi w tabeli poniżej. Dla najkorzystniejszej produktywności oraz ochrony przed zużyciem pompy i wtryskiwaczy, jak w dodatku w celu zapobieżenia odkładaniu się depozytów, stosuj przy każdym tankowaniu paliwa. Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami układów wydechowych, łącznie z tymi wyekwipowanymi w filtr cząstek stałych (FAP).

perfekcyjny do używania łącznie z AMSOIL Diesel Cetane Boost i AMSOIL Diesel Cold Flow.