Opis
Preparat MOTIP 090303 jest olejem smarującym i penetrującym. Gromadzi cząsteczki dwusiarczku molibdenu (MoS2) i grafitu. Jest preparatem dedykowanym do sprawnego rozpuszczania rdzy i luzowania skorodowanych połączeń w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych i rolniczych, agregatach, urządzeniach mechanicznych.

Preparat rewelacyjnie penetruje i uwalnia nawet najmocniej skorodowane i zapieczone śruby i nakrętki. Zagwarantuje długookresową ochronę przed korozją oraz nadzwyczajne właściwości smarne zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Odrdzewiacz zabezpiecza przed zużyciem oraz likwiduje odgłosy piszczenia i trzeszczenia. Nie zawiera silikonu, jest bezpieczny dla sond lambda.

Preparat można stosować w dowolnej pozycji puszki. Dodatkowa przedłużana dysza o długości 10 centymetrów pozwala na skrupulatne nanoszenie preparatu. Sposób użycia. Przed zastosowaniem wstrząsnąć. Odrdzewiacz (olej penetrujący) nanieść na zardzewiałe elementy i zaczekać, aż zacznie działać. Odkręcić zapieczony element.
Chemia

W skład grupy wchodzą: wszelkie wyroby chemiczne wykrzystywane w warsztacie samochodowym np. Zmywacze do hamulców

O marce MOTIP

Historia firmy sięga 1946 r Grupa MOTIP DUPLI działa z reguły na rynku motoryzacyjnym, do majsterkowania i na rynku przemysłowym z sporym asortymentem aerozoli. Różni się od wysokiej jakości mistrzowskich lakierów (samochodowych) do bardziej technologicznych produktów, takich jak środki do czyszczenia hamulców i spraye silikonowe.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i obszernemu know-how specjalizujemy się w opracowywaniu, produkcji i dystrybucji aerozoli i ołówków do retuszu. Kit, puszki ze szczotkami, wyzwalacze i butelki dopełniają całości koncepcji.

W swoim zakresie Grupa MOTIP DUPLI jest liderem na rynku, oprócz trzech zakładów produkcyjnych, własnych spółek sprzedaży i dystrybucji w 12 krajach europejskich.

Co roku Grupa MOTIP DUPLI produkuje ponad 80 milionów aerozoli.