Blaupunkt BP 3.0 FHD

od 339,00 PLN

oszczędzasz do 21%
Przekątna ekranu: 2.7 " • Nośnik: karta microSD

BP3.0 wideoREJESTRATOR
Urządzenie zastosowany moduł GPS, dzięki któremu realna jest rejestracja przebiegu trasy, czas w jakim dany odcinek został pokonany i szybkość z jaką poruszał się pojazd. Przystępne na stronie www.blaupunkt.com oprogramowanie z niezwykle czytelnym interfejsem użytkownika, umożliwia późniejsze analizowanie zapisanego materiału. Zapisane informacje są zsynchronizowane z nagraniem video co pozwala udokumentować kiedy, gdzie i z jaką prędkością poruszał się pojazd zaopatrzony w ten rejestrator.

BP 3.0 posiada szerokokątny obiektyw 140 poziomów, co umożliwia przechwycenie praktycznie całego widoku przed pojazdem. Wbudowany przetwornik CMOS o wartości 2 mega pikseli odpowiada za wysoką jakość i szczegółowość obrazu. Urządzenie nagrywa w standardzie Full HD i ma 4 tryby rozdzielczości video: 1920x1080(30fps) / 1280x720(60fps) / 1280x720(30fps) / 640x480(30fps). Użytkownik uzyskuje do dyspozycji 2,7 ekran HD TFT LCD, na którym wyświetlany jest nagrywany materiał w czasie rzeczywistym. Może on także posłużyć do przeglądania nagrań archiwalnych.

Rejestrator posiada funkcję nagrywania w pętli i możliwość ustawienia długości pliku w zakresie 1, 3 albo 5 minut. Dzięki czemu, gdy na karcie pamięci zabraknie wolnego miejsca urządzenie automatycznie zlikwiduje najstarsze zapisane pliki i zastąpi je aktualnym nagraniem. Aby zapobiec utracie ważnego fragmentu nagrania dostępna jest funkcja SOS, która chroni dany plik przed automatycznym skasowaniem. Plik zapisany w trybie SOS może zostać usunięty poprzez użytkownika podczas edycji materiału na komputerze. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w sensor przeciążenia, który ponadto zabezpiecza nagrania przed skasowaniem w trakcie zderzenia lub kolizji. Dzięki funkcji monitorowania parkingu, możliwe jest rejestrowanie obrazu podczas postoju auta na parkingu. Do dobrej pracy urządzenia wymagane jest małe oświetlenie o wartości 1 LUX.

BP 3.0 ma funkcję detekcji ruchu, dzięki temu rejestrator włącza zapis tylko wtedy, gdy przed obiektywem rejestratora wynajdzie się ruchomy obiekt. Funkcja ta może również posłużyć do włączania rejestratora. Oprócz tego dostępna jest opcja samoczynnego włączania kamery w momencie włączenia zapłonu, warunkiem jest podłączony kabel zasilający. Realne jest w dodatku uruchamianie manualne przy pomocy przycisku na obudowie. Po przełączeniu rejestratora w tryb aparatu można wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 12M / 8M / 5M / 3M / 2M / 1.2M / VGA.

Rejestrator zastosowany mikrofon i głośnik, co umożliwia zapis nie tylko obrazuw dodatku dźwięku podczas pracy urządzenia. Znajdujący się na bocznej ściance obudowy slot kart micro SD obsługuje nośniki o maksymalnej obszerności 64 GB. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo micro USB za pomocą dostarczonej ładowarki samochodowej. Na obudowie znajduje się ponadto gniazdo mini HDMI do przesyłania wysokiej jakości sygnału audio wideo do kompatybilnych zewnętrznych sprzętów.

Wraz z urządzeniem dostarczony jest uchwyt do zamocowania na przedniej szybie, ładowarka z długim przewodem zezwalającym na dyskretny montaż, przewód USB i oprogramowanie do odczytu informacji zapisanych poprzez moduł GPS.EAN: 4260275273134
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP3.0FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
liczba klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - sensor przeciążenia- Monitorowanie parkingu- Wyświetlanie numeru tablicy rejestracyjnej
Przekątna ekranu: 2,7''
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: microUSB
Zasilanie: - wbudowany akumulator- Ładowanie przez port microUSB
Akcesoria w pakiecie: - Uchwyt do zamocowania na przedniej szybie- Ładowarka z długim kablem pozwalającym na dyskretny montaż - kabel USB, a także oprogramowanie do odczytu danych zapisanych przez moduł GPS
Kolor: Czarny