MIKAVI PQ3 Rejestrator jazdy Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi posiada kompaktowe wymiary i stanowi doskonałe narzędzie dowodowe w sytuacji kolizji, dzięki czemu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania video w jakości 4K Ultra Full HD przy kącie widzenia obiektywu 150 stopni możemy być pewni, że oku kamery nie umknie żaden detal istotny w zdarzeniach drogowych.

wykorzystanie modułu GPS pozwala na niesienie trasy na mapę wraz prędkością pojazdu. Korzystaj z połączenia bezprzewodowego ze smartfonem dzięki WiFi oraz z aplikacji przenośnej! PROCESOR NOVATEK I MATRYCA OMNIVISION W Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI użyto wyjątkowo dobrej klasy części wykorzystywane w kamerach z tzw.

wyższej półki. Sprawdzony duet: procesor Novatek 96660, a także 4-megapikselowa matryca OV4689 pozwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 24 klatek/s w rozdzielczości 4K Ultra Full HD 2160p. Czujka optyczny renomowanego producenta OmniVision zagwarantuje perfekcyjną jakość nagrywanego obrazu, choćby w słabym oświetleniu.

2.4-CALOWY wyświetlacz Miakvi PQ3 GPS 4K WIFI mając kompaktowe wymiary jest wyekwipowany w obfity ekran o przekątnej 2.4 cale. Dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia kierowcy, a równocześnie jest na tyle czytelny,bez problemu można zmieniać ustawienia menu, czy oglądać nagrany materiał.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K ULTRA FULL HD (2160P) W PQ3 GPS 4K WIFI wykorzystano jeden z najkorzystniejszych procesorów używany w fachowych kamerach – Novatek 96660. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością 4K Ultra Full HD 2880×2160p w trybie 24 klatek/s.

liczba rejestrowanych pikseli w rozdzielczości 4K Ultra Full HD jest aż czterokrotnie obszerniejsza od rozdzielczości Full HD, a także dziewięciokrotnie większa od charakterystycznej rozdzielczości HD. KOMPAKTOWE wymiary, szykowny WYGLĄD, ŁATWOŚĆ MONTOWANIA Dzięki kompaktowym rozmiarom i drobnej wadze, montaż i demontaż rejestratora na szybie jest stanowczo prosty i szybki.

zagwarantuje to dużą wygodę gdy chcemy przenieść sprzęt do innego pojazdu. Nieznaczne rozmiary pozwalają na ukrycie kamery choćby za lusterkiem samochodowym, dzięki temu pole widzenia kierowcy nie jest w żaden sposób ograniczane, co ma też kluczowy wpływ na bezpieczeństwo.

dedykowany uchwyt gwarantuje zrównoważone zainstalowanie rejestratora na szybie i wysoki komfort stosowania. DODATKOWA KAMERA TYLNA COFANIA pakiet PQ3 GPS 4K WIFI posiada kamerę tylną cofania, którą można przymocować do szyby albo tapicerki samochodowej.

Kamerę można zamontować w środku pojazdu,dzięki czemu, iż jest ona wodoszczelna, można ją umieścić dodatkowo na zewnątrz samochodu....