Koniec zmartwień za kierownicą
Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt ekspresowo i zbyt nieuważnie. Rośnie liczba wypadków, na dodatek pozorowanych, które posiadają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najkorzystniejszy model videorejestartora MiVue 792.

wideorejestrator który widzi w nocy prawie tak korzystnie jak noktowizor.

Jest to najistotniej innowacyjny model naszych kamer do auta. Dzięki wyjątkowo czytelnemu i ostremu obrazowi, ulepszonej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia wyśmienicie uchwycisz wszystko co dzieje się na drodze.

zastosowanie najwyższej klasy czujnika optycznego Sony Starvis o czułości wykraczającej poza widzialne spektrum światła aż pod zakres podczerwieni powoduje, iż jakość nagrania jest zbliżona do obrazu z noktowizora jak w żadnej innej kamerze do auta. Obraz ma nadzwyczajny kontrast i wysokie nasycenie kolorów, co usprawnia staranny odczyt numerów rejestracyjnych. Nagrywanie i praca kamery zaczyna się zaraz po uruchomieniu silnika samochodu.

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę i kątem widzenia 140°.

wyposażona jest w najnowszy sensor optyczny STARVIS CMOS producenta Sony, który zapisuje obraz lepiej niż można aby było przypuszczać. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek wideo w porównaniu ze typowymi 30 w innych rejestratorach dostępnych na rynku. Wspaniałe rozwiązanie do najwyższej jakości nagrań video.

Rejestrator to na dodatek oszczędność. Udokumentowanie że kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi że nie stracisz zniżek. Kamera ma nowoczesny wygląd który nieprzeciętnie wtapia się we wnętrze auta. Wygląd ten jednak nie rzuca się w oczy gdy pozostawimy kamerę w aucie. Wszystko wytworzone z myślą i bezpieczeństwie Ciebie i Twojego auta.

Chcesz się złączyć?
To proste. Dzięki wbudowanemu modułowi WIFI możesz skonsolidować kamerę bezpośrednio ze swym smartfonem. Nie musisz wkładać i wyjmować karty pamięci którą można zgubić. Wszystko możesz zrobić bezprzewodowo przy zastosowaniu aplikacji MiVue w swym smartfonie. To najkorzystniejszy sposób na bezstresową jazdę: dzisiaj możesz mieć pewność, że nagranie z całej trasy jest natychmiast zapisywane w dodatku w Twoim telefonie.

Bezpieczeństwo typowo

Wiemy, iż bezpieczeństwo na drodze ma dla Ciebie olbrzymie znaczenie. Dlatego nasza kamera MiVue 792 ma dużo różnorodnych funkcji bezpieczeństwa. MiVue 792 progresywne systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają dodatkowe poczucie pewności. W sytuacji awaryjnej kamera MiVue 792 działa samoczynnie. Gdy trzyosiowy detektor wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do bronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. Ponadto kamera MiVue 792 zaimplementowaną bazę fotoradarów aktualizowanych co miesiąc przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Możliwość dostosowania do własnych potrzeb

MiVue 792 ma opcję instalacji dopełniającej, tylnej kamery A20. Dzięki temu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem. Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 792 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze przez bardzo długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym. W razie wypadku rejestrator można prędko zdjąć i przełączyć do trybu zdjęć, aby sfotografować szkodę. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, co jest nad wyraz przydatnym narzędziem przy dokumentacji zdarzeń.

Funkcje:

 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS gwarantuje szczegółowe nagrania, świetny kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki mają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
 • zaimplementowane WIFI nietrudne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue.
 • pokaźny kąt widzenia 140° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki innowacyjnej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do czujnika, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach darmowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia*
 • zaimplementowany moduł GPS automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • progresywne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3- osiowy detektor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość przystępnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu, a także/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
 • Przełączanie do trybu fotografii używaj kamery samochodowej do gromadzenia dowodów z kolizji i zdarzeń. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, więc można określić staranne miejsce dokumentacji.
 • Alarm przekroczenia szybkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Dodawanie fotoradarów możesz dodawać świeże fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB objętości

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania z Mio Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue 792 WIFI Pro
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
 • Podręcznik użytkownika (QSG)


EAN: 4710887989898
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5480006
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 60
Matryca: Sony Starvis
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia- FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)- Moduł GPS utomatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym , a także inne cechy jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i prędkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą ale nie muszą zawierać tych danych wybór należy do Ciebie- pokaźny kąt widzenia 140° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki zaawansowanej optyce wysokiej jakości- wbudowany moduł WIFI dzięki niemu momentalnie I bez kabli prześlesz nagrania do telefonu komórkowego a potem do internetu (np. Facebook, YouTube) dzięki darmowej aplikacji MiVu- Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264. Pliki mają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań- Wysokiej jakości matryca STARVIS CMOS. Zapewnia szczegółowe nagrania, wspaniały kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Złącza: miniUSB
Zasilanie: wbudowana bateria
Kolor: Czarny
rozmiary: 48.8 x 90.2 x 37.05 mm