Mio MiVue C320

od 216,50 PLN

Przekątna ekranu: 2 " • Nośnik: karta microSD • Rozdzielczość: 1920 x 1080

Rejestrator jazdy Mio MiVue C320

+ Karta Pamięci 32 GB

Mio MiVue C320 to progresywna kamera do auta, która zapewnia wysoką jakość rejestrowanego obrazu. Czytelność nagrywanego materiału jest zasługą rozdzielczości Full HD (1080p) i przesłony F2.0 –zastosowane technologie stanowią gwarancje szczególnie szczegółowego ujęcia dynamicznego otoczenia i ruchu na drodze. Niewątpliwą zaletą kamery jest możliwość nieskomplikowanego dzielenia się ze znajomymi zapisanymi nagraniami za pomocą komputerowej aplikacji MiVue Manager.

Oprogramowanie nie tylko pozwala na udostępnianie materiałów na serwisach społecznościowych typu Facebook czy YouTube,na dodatek na odtwarzanie filmów z dowolną prędkością. Użyteczna aplikacja też zapis wykrytych wstrząsów, co przydaje się w trakcie ewentualnej analizy powypadkowej.


atuty modelu Mio MiVue C320

Rejestrator jazdy Mio MiVue C320 to wierny „towarzysz podróży" wielu kierowców, którzy nade wszystko cenią sobie bezpieczeństwo. Korzystając z tego postępowego urządzenia obserwującego pokonywaną trasę, użytkownik zyskuje możliwość nagrania i zapisu niepodważalnych dowodów w przypadku: kolizji, złego zachowania innych uczestników ruchu drogowego czy prób wymuszenia odszkodowania. W niektórych sytuacjach videorejestrator Mio MiVue C320 może być jedynym „świadkiem" nieszczęśliwego zdarzenia, który pomoże zaoszczędzić czas i nerwy. Warto w dodatku zwrócić uwagę na wielofunkcyjność i możliwości, jakie proponuje ta kamerka samochodowa:

  • spory kąt widzenia 130° - zapewnia idealną widoczność bez martwej strefy nagrania.
  • Wysoka jakość i wyrazistość nagraniatryb 1080p to nagrywanie z prędkością 30 fps (klatek na sekundę) w rewelacyjnej jakości Full HD i dużą rozdzielczością 1920x1080 px. Zarejestrowany nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych obraz nietrudne odczytanie z nagrania numerów rejestracyjnych uchwyconych pojazdów.
  • Mniejsze pliki – dzięki najnowszej technice kompresji nagrań H.264, filmy w wysokiej jakości zachowują wszystkie walory obrazu, przy czym zajmują mniej miejsca na karcie pamięci.
  • Przesłona F2.0 – szklana soczewka odpowiada za wykonywanie wyraźnych nagrań także w przypadku słabego oświetlenia.
  • 3-osiowy czujka przeciążeń - wyjątkowo czuły sensor ekspresowo wychwytuje wstrząsy, automatycznie uruchomiając przy tym tryb nagrywania nagłych zdarzeń. Czujka współpracuje także z trybem parkingowym.
  • Tryb nagrywania nagłych zdarzeń – rejestrator Mio MiVue C320 samoczynnie początkuje nagrywanie obrazu po odnotowaniu nagłego wstrząsu. Zabezpiecza także zarejestrowany obraz przed przypadkowym nadpisaniem lub usunięciem.
  • Tryb parkingowy – kamera samochodowa, wykrywając ruch w pobliżu auta automatycznie przechodzi w tryb aktywności, inicjując nagrywanie otoczenia. Jest to wyjątkowo {pomocn|przydatn)a funkcja, która sprawdza się na zatłoczonych parkingach lub gdy pozostawiamy pojazd na osiedlowych parkingach. Nagrany materiał jest w stanie uchwycić sprawcę ewentualnej szkody.
  • Tryb foto – sprzęt można bez trudu wyciągnąć z ruchomej głowicy mocującej i użyć jak zwykłego aparatu cyfrowego, aby sfotografować np. Miejsce zdarzenia.