Nagrywanie wideo w wysokiej jakości Full HD
Kamera MiVue J60, tworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości Full 1080p HD z prędkością 30 kl./s. Jej kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej=lepiej). W każdej sekundzie zapisywanych jest 30 klatek video, co gwarantuje wyraźny, czytelny i bezdyskusyjny materiał.

nieprzeciętna łączność zastosowany moduł WiFi
Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon albo do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, iż oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J60 jest za każdym razem aktualne, a szybkość transferu informacji maksymalna.

wbudowany moduł GPS rejestruje lokalizację i prędkość jeśli tylko tego chcesz
W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i prędkość jeśli tylko tego chcesz. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych videorejestratorów przystępnych aktualnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się wewnątrz urządzenia. By zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy prędkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną szybkość na drodze.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki innowacyjnym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J60 przechodzi w tryb parkingowy automatycznie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu
pojazdu lub dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność iż ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Ukryta na przedniej szybie, nie odwraca uwagi kierowcy
Specjalna kompozycja rejestratora MiVue J60 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak aby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim kamera ostrzega przed zagrożeniami
Rejestrator MiVue J60 został wyekwipowany w dane o fotoradarach, dzięki czemu za każdym razem wiesz, jak ekspresowo możesz jechać i w którym miejscu powinieneś zwolnić. Baza danych radarów jest darmowa i dożywotnia przez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J60 ma funkcję głosowego ostrzegania o zbliżaniu się do fot radaru i przekroczeniu szybkości, więc za każdym razem się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

tworzona dla Twojego bezpieczeństwa innowacyjne systemy wspomagania kierowcy

Dzięki progresywnym i wbudowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera posiada systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy, a także Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-sensor

Nagła zmiana w ruchu albo nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek lub wjechanie autem w dziurę: gdy wbudowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje automatycznie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) Twoje nagrania dowodowe są bezpieczne. Co ważne czułość czujnika przeciążeń można przypasować do swych potrzeb.

Funkcje:

 • zarys który nie zwraca uwagi osób postronnych specjalna kompozycja sprawiająca że kamera staje się prawie niewidoczna w aucie.
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki mają mniejszy rozmiar bez utraty jakości nagran.
 • wbudowane WIFI nietrudne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej albo udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • spory kąt widzenia 150° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki nowoczesnej, szklanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, żeby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach darmowe aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • zaimplementowany moduł GPS samoczynnie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
 • nowoczesne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) i Stop&Go ( że pojazd przed nami ruszył).
 • 3- osiowy czujnik G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia.
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu, a także/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia szybkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu szybkości.
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB objętości.
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu danych.
 • Komunikaty głosowe kamera informuje głosowo o wszystkiego rodzaju ostrzeżeniach, by kierowca nie odrywał wzroku od drogi
 • Udostępnianie oraz transmisja video na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się że lokalne prawo umożliwia takie działania.

** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia. *** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Kamera Mio MiVue J60
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)


EAN: 5420027527864
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N6060007
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 150 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Nie
GPS: Tak
Funkcje specjalne: zastosowane WIFI Ostrzeżenia o fotoradarach 3 - osiowy czujka G (przeciążeń) nowoczesne systemy wspomagania kierowcy(ADAS) Komunikaty głosowe Zatrzymaj się i jedź System opuszczenia pasa ruchu (LDWS) System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS) Przypomnienie o włączeniu świateł Alert zmęczenia kierowcy(FA) Tryb parkingowy Nagrywanie zdarzeń Balans bieli (EV) samoczynne uruchomienie Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia prędkości
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Akcesoria w zestawie: Kamera Mio MiVue J60 Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący Instrukcja obsługi (QSG)
Kolor: Czarny
Waga: 79 g
wymiary: 38.8 x 100 x 34 mm