Navitel R600

od 289,00 PLN

oszczędzasz do 3%
Przekątna ekranu: 2.0 " • Nośnik: karta microSD • Funkcje: detektor ruchu • Złącza: mini USB • Kąt widzenia: 170 ° • Rozdzielczość: 1920 x 1080


Rejestrator Navitel R600

Rejestrator jazdy Navitel r600 to postępowe urządzenie proponujące wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości Full HD Digital Video 1080P, co pozwala radować się jasnym i bardzo wyraźnym. Urządzenie ma szerokokątny obiektyw (170°).


W videorejestratorze Navitel r600 zastosowano sensor ruchu G-detektor, który w przypadku nagłego hamowania, przyspieszenia albo zderzenia zapewnia ochronę dla nagranego materiału. Model r600 ma także funkcję nagrywania w pętli, dzięki temu pliki wideo są automatycznie zapisywanie na karcie pamięci, co kilka minut. Przykładowo, jeśli wybierzemy nagrywanie w pętli co 5 minut, wówczas 1 godzina nagrania zostanie zapisana jako dwanaście 5-minutowych fragmentów.
Atut kamery samochodowej Navitel r600 stanowi w dodatku tryb parkingowy, dzięki któremu w momencie gdy urządzenie jest wyłączone i wykryje drgania, nagrywanie zapoczątkuje się automatycznie, a plik wideo zostanie zablokowany. Towar także samoistnie się wyłączy, gdy przez ponad 1 minutę nie wykryje ruchu. Blokada pliku natomiast uniemożliwia przypadkowe usunięcie video bądź zastąpienie go innym. W ten sposób możemy ustrzec się przed usunięciem ważnych plików. Na każdym nagraniu video i zdjęciach jest wyświetlany rzeczywisty czas i data, co sprawdzi się podczas ewentualnej stłuczki na parkingu bądź wypadku na drodze. Dodatkowo, podczas rejestrowania obrazu możemy włączyć bądź wyłączyć funkcję mikrofonu.


wideorejestrator Navitel r600 wystarczy podłączyć do zewnętrznego źródła zasilania, dzięki czemu nagrywanie inicjuje się automatycznie po uruchomieniu silnika. Na dodatek, model zaopatrzono w interfejs mini USB 2.0, a także czytnik kart micro SD/SDHC, umożliwiający odczyt kart o maksymalnej objętości do 256 GB. Informacje na ekranie można wyświetlać w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim i słowackim.


Rejestrator jazdy – kamera samochodowa Navitel r600 to przenośne, wygodne w montażu i używaniu urządzenie, które spełni oczekiwania genialnie w każdym samochodzie.