Xblitz Park View Ultra

od 399,00 PLN

Przekątna ekranu: 5 " • Nośnik: karta microSD

wideorejestrator Jazdy Kamera Xblitz Park View Ultra

Podwójna kamera - Rejestrator jazdy Full HD w lusterku z kamerą cofania HD

sprawdź podwójna kamerę samochodową Xblitz Park View Ultra. To równocześnie przedni videorejestrator, lusterko główne i kamera cofania w jednym urządzeniu. Znakomita jakość nagrania Full HD wraz z szerokim polem widzenia 170 stopni pozwoli Ci zarejestrować każde zdarzenie drogowe.

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ PARK VIEW ULTRA

videorejestrator Xblitz Park View Ultra to, aż 2 kamery samochodowe w jednym urządzeniu. Przednia kamera Full HD o kącie widzenia 170 stopni rejestruje wszystko co przed autem, zaś tylna kamera cofania HD nagra to co dzieje się z tyłu samochodu.

dodatkowo przednia kamera samochodowa ukryta jest w stylowym, w pełni funkcjonalnym lusterku głównym. Pokaźny wyświetlacz IPS 5" gwarantuje wyraźny podgląd nagrania jak i pozwala na łatwą obsługę urządzenia.

Wykończenia ze szczotkowanego aluminium wraz z wykorzystanym w lusterku wysokiej jakości szkłem 2.5D dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy.

PODWÓJNA KAMERA SAMOCHODOWA- DOSTRZEGAJ WIĘCEJ

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra składa się z dwóch kamer – przedniej i tylnej. Przednia kamera znajduje się w obudowie, która pełni dodatkowo funkcję klasycznego lusterka wstecznego z zaimplementowanym wyświetlaczem LCD. Natomiast tylny rejestrator jest jednocześnie kamerą cofania. Szerokokątne obiektywy obu kamer spore pole widzenia, dzięki czemu widzisz i rejestrujesz więcej.

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ FULL HD

Wysoka rozdzielczość kamery samochodowej w Xblitz Park View Ultra zapewnia rewelacyjną jakość nagrywanych filmów. Przednia kamera nagrywa w Full HD natomiast tylna w HD. Dzięki wysokiej jakości nagrań żaden szczegół nie umknie rejestracji.

obszerny wyświetlacz

Ta kamera samochodowa została zaopatrzona w czytelny ekran IPS 5 cali, który zezwala na podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, jak ponadto oglądanie plików archiwalnych. W dodatku w trakcie korzystania z trybu parkowania na ekranie wyświetla się podgląd z tylnej kamery, dzięki czemu parkowanie staje się prostsze i bezpieczniejsze.

WYSOKA JAKOŚĆ materiałów

videorejestrator Xblitz Park View Ultra jest stworzony z wysokiej jakości materiałów. Lusterko pokryte jest szkłem 2,5D. Designerski wygląd dopełnia metalowe wykończenie tyłu kamery.

videoREJESTRATOR Z FUNKCJĄ G-czujka

Funkcja G-czujnik odpowiada za zabezpieczenie kluczowych informacji w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa samoczynnie zabezpieczy przed skasowaniem pliki video (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w sytuacji kontynuacji funkcji nagrywania.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Rejestrując trasę kamerą samochodową Xblitz Park View Ultra nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe eliminowanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików – plikami nowszymi.

Procesor: Mstar 8328P

detektor przedniej kamery: PS5226

czujnik tylnej kamery: 9726

wyświetlacz: IPS 5 cali

Kąt widzenia: Przód 170°/ tył 120°

Obiektyw: Przód 6G

G-sensor: Tak

Rozdzielczość video: Przód 1080p / tył 720p

Format video:.MOV

Karta pamięci: Obsługa kart pamięci microSD

Nagrywanie w pętli: Tak

Audio: zaimplementowany mikrofon/głośnik

wariant zasilania: USB 5V

Zawartość zestawu: Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra, kamera wsteczna, kabel do kamery cofania, ładowarka, czytnik kart pamięci, instrukcja obsługi.