70mai A500S Dash Cam Pro Plus+

Urządzenie to zostało wyprodukowane tak, by spełnić kryteria współczesnych konsumentów. Dzięki swoim parametrom potrafi uwiecznić mnóstwo szczegółów. Jakość nagrań jest wyjątkowo wysoka niezależnie od pogody, pory roku czy dnia. Co najważniejsze, nie będziesz miał problemów z odczytaniem tablic rejestracyjnych z nagrania. Filmy nagrywane są w rozdzielczości 2592×1944 2,7K. Urządzenie ma na pokładzie procesor NT96580, a także czujka Sony IMX335. Kompaktowe rozmiary kamery pozwolą na dyskretny montaż, nie ograniczając tym samym pola widzenia kierowcy.

Kamera samochodowa 70mai A500S to jedna z pierwszych naszych kamer, która ma menu w języku polskim!

Bezpieczeństwo jazdy

70mai A500S Dash Cam Pro Plus+ wyekwipowano w system asystujący kierowcy (ADAS). Ma on bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Kamera oznajmia kierowcę, gdy w sposób niekontrolowany opuści swój pas ruchu albo niebezpiecznie zbliży się do innego pojazdu. To wyraźna pomoc w unikaniu kolizji i niebezpiecznych sytuacji. Poza tym kamera samochodowa jest często przydatna w momentach, gdy sprawca zdarzenia drogowego próbuje uchylić się od odpowiedzialności. Rejestratory bywają pomocne przy nietypowych zachowaniach innych uczestników ruchu.

Tryb parkingowy

Kamera samochodowa 70mai A500S Pro Plus+ bardzo przydatny tryb parkingowy. Po wykryciu wstrząsu przez zaimplementowany czujnik G-czujnik, kamera aktywuje się i zacznie nagrywać. Dzięki czemu można uwiecznić sprawcę, który uszkodził Twój samochód. Jednak by móc w pełni skorzystać z tej funkcji będziesz ponadto potrzebował adaptera zasilania Hardwire Kit UP02.

przeznaczona aplikacja

Kamerę samochodową 70mai A500S 4K Dash Cam Pro Plus+ możesz obsługiwać dzięki przygotowanej aplikacji 70mai, która dostępna jest jednocześnie na systemy Android, jak i iOS. Dzięki aplikacji przejrzysz i pobierzesz atrakcyjne nagrania, łącząc się z videorejestratorem przez Wi-Fi. Z poziomu aplikacji zapiszesz także najważniejsze nagrania, uniemożliwiając nadpisaniu zarejestrowanego materiału.

70mai Rear Camera RC06

Wysoka rozdzielczość nagrań

Kamera wsteczna 70mai RC06 nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p, a także gwarantuje pokaźny kąt widzenia wynoszący aż 130 poziomów.

Kamera wsteczna 70mai Rear Camera RC06 stanowi odpłatny dodatek do kamery A800 4K Dash Cam, kamery A800S 4K Dash Cam, kamery A500S Dash Cam Pro Plus+.