Xiaomi Mi Band 5 Smartband opaska sportowa Nowa opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5 to na ogół jeszcze pokaźniejszy i czytelniejszy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,1 cala, rozdzielczości 126 x 294 pikseli i jasności do ok.

450 cd / m2. Bateria o pojemności 100 mAh powinna zapewnić do 14 dni pracy na jednym, trwającym ok. 2 godzin ładowaniu (za pomocą nowej ładowarki magnetycznej) – i to po aktywowaniu pomiaru z nadgarstkowego czujnika tętna.

Nową funkcją opaski sportowej Xiaomi Mi Band 5 jest czujka natlenienia krwi. Użytkownik do dyspozycji dostaje 5 nowych trybów sportowych, oprócz 6 dotychczasowych. Novum stanowi także barometr. Opaska Xiaomi Mi Band 5 sparowana z telefonem Opaska sportowa Mi Band 5 może posłużyć od teraz jako samowyzwalacz aparatu dla sparowanego smartfonu – najpewniej tylko firmy Xiaomi.

Z urządzeniem sprzęt scalimy za pośrednictwem Bluetooth 5.0, które zapewnia nam zrównoważone łącze, utrzymujące się nawet do kilkudziesięciu metrów od urządzenia. Smartwatch Mi Band 5 to najnowsza opaska, która w kontraście do swoich poprzedników wyraźnie lepiej działa w połączeniu ze smartfonem.

Jeśli nie wierzysz, to zobacz sam, jak sprawuje się opaska sportowa Xiaomi Band 5. Smartband Xiaomi Mi Band 5 – czarny czy kolorowy? Opaski sportowe Mi Band 5 w trakcie zakupu za każdym razem są wysyłane z czarnym paskiem.

Jednak nasi kupujący posiadają do wyboru całą gamę kolorów – od tych intensywnych po nieco bardziej stonowane. Dzięki czemu może to być jednocześnie smartwatch żeński, jak i smartwatch męski! Xiaomi Mi Band 5 zostało zaprezentowane w paskach o wielu nowych odcieniach.

Największym zainteresowaniem cieszą się opaski sportowe Band 5 w kolorze żółtym, czerwonym oraz zielonym. Xiaomi Mi Smart Band 5 – nowy wymiar opasek Wybierając smartwatch Mi Band 5 z Mi-Sklep warto wiedzieć, iż silikonowa opaska Mi Band 5 różni się rozmiarem od wersji 4 i 3.

Urządzenie nie jest kompatybilne z poprzednio zakupionymi opaskami, dlatego od razu po wprowadzeniu do sprzedaży najnowszego smartwatcha, nie mogło zabraknąć u nas na dodatek opasek Xiaomi do smart band 5.

namawiamy do skompletowania własnego zakupu. Parametry urządzenia: wyświetlacz AMOLED większy od poprzedniej wersji o 20% Przekątna ekranu 1.1" (120 X 240 px) 11 trybów sportowych Powiadomienia o połączeniach przychodzących Odczytywanie wiadomościach SMS, FACEBOOK, MESSENGER Monitor snu Monitor pogody Najnowszy staranniejszy pulsometr Czas pracy na jednym ładowaniu do 14 dni Sterowanie muzyką i aparatem smartfona Monitoring cyklów menstruacyjnych Język: Angielski z możliwość zmiany po ukazaniu się aktualizacji Wodoodporność: IP 65 wymiary: 47x18x12,5 mm Waga: 11.9 g Pamięć: 16 mb / 512 KB Sterowanie kamerą Twojego Smartfona Xiaomi Mi Band 5 umożliwia zrobienie zdjęcia połączonym z aplikacją smartfonem, starczy kliknąć w opaskę.

11 profesjonalnych trybów sportowych, więcej sportu, więcej życia … Opaska Sportowa Xiaomi Mi Band 5 po raz pierwszy wspiera trening jogi, kształtowanie i redukowanie tłuszczu wioślarzy, trening na skakance, jazdę na rowerze stacjonarnym itp.

Xiaomi Mi Band 5 starannie obserwuje i analizuje każdą sportową dyscyplinę, dokonuję pomiaru tętna, tempa oraz zużycia kalorii, atrybuty te pomogą Ci efektywnie osiągnąć obrane cele. 24 godzinne inteligentne monitorowanie tętna Algorytm w połączeniu z opaską sportową Xiaomi Mi Band 5 buduje całkowitą kompatybilność, dzięki czemu nieregularne sporty, takie jak biegi, wspinaczka górska lub wędrówka, mogą być monitorowane o 50% skrupulatniej, dodatkowo opaska Xiaomi Mi Band 5 zawibruje, gdy tętno będzie nieprawidłowe.

prawidłowy sen w nocy z Xiaomi Mi Band 5 24 godzinne monitorowanie snu z ulepszoną technikę analizy snu oraz zwiększonym wskaźnikiem o 40%, pomoże profesjonalnie zinterpretować charakterystykę snu każdego użytkownika i dostarczyć sugestie, które pozwolą zoptymalizować problemy, takie jak bezsenność.

W pakiecie: zegarek XIAOMI MI BAND 5 silikonowy pasek ładowarka magnetyczna instrukcja pudełko