główne korzyści czyste BRZMIENIE obraz i dźwięk prosta obsługa porównaj produkty Samsung i Harman Kardon technika Samsung Acoustic Beam solidny bas Tryb Gry Pro Funkcja adaptacji dźwięku Bluetooth® 4 najważniejsze funkcjonalności Samsung i Harman Kardon Zaprojektowany we współpracy z uwielbianym producentem systemów nagłośniających firmą Harman Kardon.

technika Samsung Acoustic Beam uzupełniające, drobne otwory, które zostały umieszczone w belce głośnikowej, potęgują efekt dźwięku przestrzennego. Tryb Gry Pro Zanurz się w akcji dzięki przeznaczonemu trybowi, który optymalizuje dźwięk specjalnie do gier.

Funkcja adaptacji dźwięku Soundbar automatycznie wzmacnia dźwięk dialogów nawet przy niskim poziomie głośności (10 albo mniej), aby nie umknęło Ci żadne wypowiedziane słowo. SAMSUNG I HARMAN KARDON Połączenie wiedzy i doświadczeń z gwarancją jakości Dzięki współpracy firm Samsung i Harman Kardon najnowszy soundbar Q60R to urządzenie, które wykorzystuje sprawdzone i doceniane technologie, a także wzbogaca je nowymi funkcjami.

producent wysokiej klasy telewizorów, a także lider technice akustycznych czerpią z wieloletnich doświadczeń pracy w branży audiowizualnej i tworzą dźwięk rewelacyjny dla każdej przestrzeni. POZNAJ DŹWIĘK PRZESTRZENNY ZANURZ SIĘ W AKCJI Z PANORAMICZNYM DŹWIĘKIEM Wciągające wrażenia dźwiękowe Soundbar Q60R przeszedł testy w kalifornijskim laboratoriumdźwięku Samsung Audio Lab, gdzie nasi inżynierowie dźwięku stosują najbardziej innowacyjne technologie akustyczne i pionierskie modelowanie komputerowe.

Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się doskonale zbalansowanym,wypełniającym przestrzeń dźwiękiem, który przeniesie Cię w samo centrum akcji. Technologia Samsung Acoustic Beam innowacyjna technika Samsung Acoustic Beam gwarantuje panoramiczne wrażenia audio.

Dźwięk wyciąga się przez precyzyjnie rozmieszczone dopełniające otwory, które umieściliśmy w górnej części soundbara. Dzięki temu rozwiązaniu dźwięk porusza się wokół Ciebie, a Ty w trakcie oglądania meczu lub wyścigu poczujesz się jak na trybunach.

Funkcja adaptacji dźwięku Soundbar analizuje źródło dźwięku w każdej scenie i automatycznie optymalizuje brzmienie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z oglądanych treści. Dźwięk dostosowuje się do tego, co widać na obrazie - uwypukla dialogi w programach informacyjnych, czy eksponuje głos wokalisty w trakcie koncertu.

Stwórz swoje własne kino w domu Podłącz soundbar do swego telewizora Samsung. Możesz także skorzystać z zestawu bezprzewodowych głośników Samsung*, dzięki temu w przystępny sposób stworzysz domowy system dźwięku przestrzennego.

A wszystko to bez plątaniny zbędnych kabli.** *Bezprzewodowe tylne kolumny dostępne są w sprzedaży osobno (model: SWA-8500S). ** Bezprzewodowy moduł wymaga kabla zasilającego. Tylne kolumny podłączone są do modułu przewodami.

zaimplementowany głośnik centralny Przekonaj się, jak czyste i zrozumiałe mogą być dialogi dzięki centralnemu kanałowi dźwiękowemu i przeznaczonemu mu zastosowanemu głośnikowi. Dzisiaj w każdym filmie, ulubionym serialu czy w programie informacyjnym usłyszysz wyraźnie każde słowo, choćby wypowiedziane szeptem.

solidny bas dla niskich tonów Zapomnij o plątaninie kabli. Ustaw swój bezprzewodowy subwoofer w dowolnie wybranym miejscu* i zanurz się w konkretnym, głębokim basie. * Zgodnie ze standardami Bluetooth 2.1.

Tryb Gry Pro Przygotuj się na mocne i wciągające doświadczenie gamingowe. Zadbają o to subwoofer, który poprawi dźwięk w każdej scenie i głośniki skierowane do góry, które odpowiadają za niesamowity dźwięk przestrzenny.

Soundbar automatycznie przełączy się na Tryb Gry po podłączeniu do Twojego telewizora Samsung*, a Ty będziesz mógł skupić się na rozgrywce i zapomnieć o każdorazowej zmianie ustawień przed rozpoczęciem gry.

* Ta funkcja jest dostępna tylko wtedy, gdy konsola podłączona jest do telewizora Samsung poprzez HDMI (wszystkie telewizory QLED, kolekcja RU7400 i wyżej). Obsługiwane konsole do gier to PlayStation4 i Xbox.

Kompatybilność telewizorów z konsolami może się zmienić. ODKRYJ perfekcyjnE POŁĄCZENIE OBRAZU I DŹWIĘKU rewelacyjne doświadczenie obrazu 4K z HDR 10+* i dźwięku przestrzennego Telewizor Samsung QLED w połączeniu z soundbarem z linii Q i odtwarzaczem Blu-ray 4K lub konsolą do gier to gwarancja niezapomnianych wrażeń, które przeżyjesz we własnym domu.

* Jakość obrazu HDR 10+ wyświetlanego na telewizorze jest możliwa po otrzymaniu sygnału ze źródła 4K. Bezprzewodowe połączenie poprzez Bluetooth® Połącz Soundbar ze swoim telewizorem Samsung w prosty sposób przez Bluetooth®.

W kilka chwil będziesz mógł oglądać ulubiony serial czy film, delektując się przy tym czystszym, pełnym mocy dźwiękiem. * Opcja dostępna tylko w wybranych modelach telewizorów Samsung. Wejdź na Samsung.com i dowiedz się więcej.

Wszystko pod kontrolą z Jednym Pilotem dzisiaj nie Ci potrzeba już osobnych pilotów. Zasilanie, głośność a choćby efekty dźwiękowe - wszystkie kluczowe funkcje w soundbarze możesz kontrolować pilotem od telewizora Samsung.

BEZPROBLEMOWA ŁĄCZOŚĆ Be