Plastikowe kolce na ptaki i gołębie kolor srebrny. kolce przeciw ptakom. marki Kolce na gołębie

od 2,99 PLN

Opis produktu:

Plastikowe kolce na ptaki w odcieniu metalicznym zostały zaopatrzone w aż 108 plastikowych kolców na jeden moduł. Plastikowe kolce znamionuje najwyższa wysokość względem konkurencji wynosząca aż 35mm!

Pojedynczy moduł tworzony jest z wyoskiej jakości tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, a także długofalowe promieniowanie UV. Moduły kolców dostosowane są do montażu na różnorodne sposoby, np. Przy pomocy kleju, gwoździ, wkrętów, czy opasek zaciskowych. Plastikowe kolce przeciw ptakom cechuje najwyższa na rynku wysokość - aż 35mm, co zagwarantuje najlepszą ochronę. Plastikowe kolce na ptaki sprzedawane są w modułach o długości 520 mm. Plastikowe kolce na gołębie to wyjątkowo tanie i produktywne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć gzymsy, parapety, barierki oraz inne części architektoniczne przed przesiadywaniem ptaków.

Kolce na ptaki występują w 4 kolorach: białe, brązowe, czarne i srebrne. Oferta dotyczy koloru srebrnego.

zastosowanie:

Plastikowe kolce na ptaki zapobiegają lądowaniu, przesiadywaniu i gnieżdżeniu się przez znaczne gatunki ptaków takie jak np. Gołębie. Plastikowe kolce przeciw ptakom mogą zostać zamontowane w miejscach takich jak parapety, barierki, daszki, balustrady, gzymsy, itp. Plastikowe kolce na gołębie cechuje prostota w konstrukcji, np. Za pomocą kleju, wkrętów, czy opasek zaciskowych.