Stolik z żywicy 100x64 Lazurowa Rzeka 3D

od 0,00 PLN

Rodzaj: stolik • Długość: 100 cm • Szerokość: 64 cm

Stoli z żywicy Lazurowa Rzeka to połączenie należycie znanej na rynku techniki "lania" żywic epoksydowych oraz nowoczesnej starannej obróbki twardego drewna dębu przy użyciu sprzętów CNC. Obrabiarki CNC tworzą w blacie wzór o czterech najróżniejszych głębokościach który następnie wypełnia się kolejnymi powłokami żywicy stwarzając efekt "trójwymiarowej głębi".

Kolor delikatnego lazuru jest przyjemny dla oka i działa kojąco na zmysły. To jeden z tych mebli, który nie pozwala się nacieszyć jego użytkownikom. Wzór wije się po blacie przyciągając wzrok i powodując, iż stolik kawowy staje się centrum naszego salonu czy pokoju dziennego.

jednostajna i ciężka podstawa zapewnia bezpieczne użytkowanie choćby przy najmłodszych domownikach. Fotografie w galerii są wytworzone w świetle dziennym bez zastosowania filtrów. Blat wykonany z dębu. Wymiary blatu: 100x64cm Grubość blatu: 2,7cm Wysokość blatu od ziemi: 54cm.

Blat pokryty lakierem bezbarwnym - półpołysk (metoda natryskowa), który efektywnie broni go przed płynami i trudami codziennego używania. Samo drewno dębu jest bardzo twarde i trzeba naprawdę niemało siły by je uszkodzić Podstawa: metal, malowana proszkowo na czarny mat.

Inne rozmiary blatu: jeżeli szukasz niestandardowego rozmiaru blatu, innej podstawy lub chcesz zmienić kolor żywicy jaka wypełnia "wstęgę" skontaktuj się z nami. Uwaga: technologia wykonania sprawia, że każdy model jest odrobinę inny.

Wynika to z właściwości drewna i specyfiki powstawania samego wzoru. Wzór może nieznacznie odbiegać od tego na zdjęciach. Https://www.youtube.com/watch?v=_hCI4d7Iu7Y