Mesko MS 6657, MS 6657

od 0,00 PLN

Suszarka do grzybów, owoców i ziół MESKO MS 6657 to genialne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które doceniają domowe przetwory i potrzebują wydajnego urządzenia do suszenia ulubionych produktów spożywczych! To także produkt dla osób, które wybierają zdrowe odżywianie i stawiają na naturalne przekąski pozbawione sztucznych dodatków. Dzięki skuteczności i wysokiej jakości wykonania suszarki jest to urządzenie, które stanie na wysokości zadania w każdej progresywnej kuchni. Przy niewielkim nakładzie pracy błyskawicznie przygotujesz zapas ulubionych ziół, chipsy z jabłek czy ususzysz grzyby i będziesz cieszyć się nimi przez cały rok.

 • szybko i wydajnie suszy:
  • Grzyby
  • Warzywa
  • Owoce
  • Zioła

  Jeśli cenisz zdrowe odżywianie i zależy ci na przygotowywaniu zdrowych potraw dla całej twojej rodziny to suszarka do grzybów, owoców i ziół MESKO MS 6657 jest doskonałym produktem dla ciebie. Warto pamiętać, iż suszenie to jedna z najstarszych metod przetwarzania żywności, która pozwala zachować cenne wartości odżywcze i składniki mineralne. Dzięki niej możemy cieszyć się ulubionymi produktami przez cały rok! Śmiało można stwierdzić, iż akcesoria dla grzybiarzy to dziś nie tylko ostry nożyk i koszyk,także wysokiej jakości suszarka do grzybów!

  Jak osuszać grzyby i owoce w suszarce?

  wystarczy je oczyścić, pokroić na mniejsze kawałki i ułożyć na jednym z pięciu sit, ustawić odpowiednią temperaturę i włączyć urządzenie. Ponieważ działa ono wyjątkowo cicho o jego pracy poinformuje cię jedynie aromat suszonych warzyw lub owoców unoszący się w mieszkaniu. Pokaźna powierzchnia sit zezwala na wysuszenie pokaźnej ilości produktów przy jednym uruchomieniu suszarki. Ich wielowarstwowe ułożenie pozwala stanowczo powiększyć skuteczność pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu suszarka nie zajmuje dużo miejsca na stole czy blacie kuchennym. Co więcej, płynna regulacja temperatury pozwala regulować intensywność suszenia na każdym etapie cyklu. Za pomocą suszarki do żywności MESKO MS 6657 z łatwością i bez wysiłku wysuszysz ulubione grzyby, zioła, warzywa i owoce!

  A co ze smakiem suszonych produktów?

  Suszarka świetnie stanie na wysokości zadania do suszenia grzybów, lecz także owoców z własnego ogródka takich jak truskawki, jabłka, gruszki czy śliwki, oraz owoców egzotycznych: bananów, mango, pomarańczy, które zimą przypomną nam o minionym lecie. Marzy ci się młoda włoszczyzna, na której zimą ugotujesz pyszną i bogatą w witaminy zupę? Nie ma problemu! Co ważne, dzięki tej metodzie przetwarzania jedzenia produkty zachowują swoje wartości odżywcze, koncentrują smak i dzięki czemu ich walory smakowe i zapachowe po wysuszeniu także pozostają bez zmian. A do tego owoce i grzyby możesz przechowywać naprawdę długo! Takie urządzenie przyda się w każdej kuchni!